Заняття проходитимуть упродовж листопада та грудня. Випускники, які по закінченню навчання створять свій відеопроект отримають сертифікат від «Школа кіно CinemaHall»
За підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту полтавського міськвиконкому у місті стартувала «Школа кіно від CinemaHall». Це один з регіональних осередків некомерційного кіноосвітнього проекту «Кіномайстерня CinemaHall». Подібні школи існують уже в Харкові, Дніпропетровську, Луганську, Херсоні, Одесі, Запоріжжі, Донецьку та Києві.
- Заняття в «Школі кіно» відбуватимуться 1 раз на тиждень протягом листопада-грудня, - розповідає Аліна Дудка, координатор «Кіномайстерні CinemaHall» у Полтаві та Полтавській області. – Наш проект складається з теоретичної та практичної частин. Викладачами будуть спеціалісти галузі кіно і телебачення, як з Полтави, так й інших міст України.
Навчатися можуть усі бажаючі, яких цікавить цей вид мистецтва.
- Поки що у нас зареєструвалося 55 чоловік, - продовжує Аліна Дудка. Але ми раді і далі приймати всіх бажаючих у нас навчатися. Лекційні заняття будуть проходити у всіх разом. Коли ж справа підійде до роботи з монтажем, то ми плануємо слухачів поділити на дві групи. Сертифікати по закінченню нашої школи оримають випускники, які зроблять власне відео. Адже можуть бути бажаючі пройти лише лекційний курс. Заняття проходитимуть у Полтаві, за адресою Леніна 61, у філії №2 Центральної бібліотеки.
Довідка «Кола»:
З метою об’єднання молоді, створення єдиного інформаційного простору для тих, хто цікавиться кіно, обміну ідеями, досвідом, для співпраці у сфері кінематографії та телебачення, привернення уваги до проблем вітчизняного кіно та підвищення рівня глядацької культури, в Україні був започаткований некомерційний кіноосвітній проект «Кіномайстерня CinemaHall».
Лекційно-практичний курс складають лекції та практичні завдання за напрямками: «Ідеї. Їх джерела. Планування. Реалізація», «Сценарне мистецтво: написання та адаптація сценарію до зйомок», «Операторська майстерність: світло, композиція та наповнення кадру», «Акторська майстерність. Продюсування. Робота зі звуком», «Монтаж: вибір програмного забезпечення, ази монтажу», «Фільм як готовий продукт та критика».