Нарощувати нігті не можна вагітним і хворим на діабет

Новини
Надія Труш18 листопада 2010 о 10:584697 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Нарощувати нігті не можна вагітним і хворим на діабет
Світлана Матківська Коли дуже хочеться мати шикарні нігті, а власні при досягненні максимальної довжини починають ламатися або слоїтися, нігті можна наростити.
Нарощувати нігті не можна вагітним і хворим на діабет

За допомогою нарощування можна вирішити проблему неідеальних від природи нігтів: скорегувати нігтьову пластину, вирівняти її поверхню, приховати ламкі нігті, білі плями. Про недоліки і переваги такої процедури  розповіла полтавський майстер з манікюру і нарощування нігтів Світлана Матківська.

– Зараз багато технологій нарощування нігтів на будь-який смак і можливості. Для цього використовують спеціальні матеріали – акрил або гель. У результаті виходять гнучкі, міцні, еластичні пружні нігті – розповідає майстер Світлана Матківська.

Нігті, нарощені за допомогою акрилу, важко відрізнити від натуральних. Спеціальні порошки, які додають у суміш для нарощування, надають нігтям природного кольору й блиску. Акрилові нігті досить легко зняти. Але не варто робити це самостійно, адже внаслідок невмілого зняття штучних нігтів власні можуть стати тоншими і слабшими. Нарощування за допомогою гелю імітує справжній здоровий ніготь завдяки гладенькому блиску. Гелева маса застигає на спеціальних формах або типсах під впливом ультрафіолету (для цього використовується ультрафіолетова лампа – прим. авт).

Нарощують нігті на кілька місяців, корекцію роблять раз у два-три тижні

– Нарощування краще проводити у салоні – радить пані Світлана, – у професійного майстра. – Гель може відходити від натурального нігтя, утворюючи простір. Таке виникає, коли неправильно проведена попередня підготовка нігтя до нарощування. Щоб уникнути подібних неприємностей, нарощувати нігті краще у досвідченого спеціаліста. Гігієнічний манікюр слід робити за два-три дні до нарощування.

За словами майстра, нарощування за допомогою спеціальних форм (типси) більш простий і швидкий спосіб. Але виключає моделювання нігтя.

Нарощування акрилом довша процедура, але дозволяє змоделювати бажану форму нігтя.

Нарощені нігті тримаються до чотирьох місяців. Кожні два-три тижні треба проводити корекцію. Чим пізніше буде проведена процедура корекції, тим важче буде зняти нарощені нігті.

– Якщо цього не робити, природні нігті псуватимуться, набудуть нездорового вигляду – говорить пані Світлана.

До штучних нігтів звикають кілька днів

Після нарощування деякий час доведеться звикати робити штучними нігтями звичайні побутові маніпуляції, як наприклад, застібання ґудзиків, натискування на клавіатуру комп’ютера тощо. Слід уникати ударів пальцями, це може пошкодити штучний ніготь, а в деяких випадках і природній.

Майстер з нарощування Світлана Матківська рекомендує виконувати домашню роботу в гумових рукавичках, це береже й руки, і нігті само собою.

Якість нарощених нігтів залежить від уміння майстра

Якщо під час нарощування нігті помилково пошкодити, може виникнути мікротравма, можливе занесення інфекції.

Занесені інфекції провокують розвиток грибкових захворювань, таких як оніхомікоз і кандидоз. Вони руйнують нігтьову пластину, деформують її. Нігті починають кришитися, жовтіють або набувають синювато-чорного кольору.

– Загалом правильне нарощування не може зіпсувати або покращити стан натурального нігтя, – пояснює пані Світлана. – Матеріали наносяться на ту частину нігтя, яка вже виросла. А за ріст природного нігтя відповідає організм. Якість нарощування залежить від уміння і досвіду майстра.

Щоб нігті були міцними і краще росли – треба їсти м’ясо, цитрусові й ківі

Майстер з манікюру і нарощування нігтів Світлана Матківська радить не лише при бажанні і необхідності робити штучні нігті, але й доглядати за натуральними.

– Потрібно слідкувати за харчуванням, вживати продукти, багаті на йод, залізо, кальцій, – говорить пані Світлана – М’ясо птиці добре впливатиме на здоров’я нігтів. Для поповнення запасу цинку у організмі варто включити у щоденний раціон креветки й боби. Побільше їсти цитрусових і ківі, це збагатить організм вітаміном С.

Ще майстер рекомендує робити ванночки для рук і нігтів.

Содова ванночка для зміцнення нігтів: у склянці теплої води розчинити столову ложку питної соди, одну-дві краплі йоду. Тримати руки у розчині протягом 15 хвилин. Курс лікувальної ванночки – десять днів.

Корисно робити щовечора ванночки з морською сіллю й ароматичними оліями, лікарськими травами. Але варто проконсультуватися з лікарем-дерматологом, щоб уникнути алергічної реакції.

Антибіотики й грибкові захворювання – табу для штучних нігтів

Нарощувати нігті не рекомендується людині, яка проходить курс лікування антибіотиками чи хіміотерапії. Грибкові ураження (до повного видужання – прим.авт.), хвороби нирок і печінки, діабет, вагітність також є протипоказанням до нарощування.

Жінкам, які годують груддю, теж не рекомендують нарощувати штучні нігті. У таких випадках організм людини виробляє велику кількість антитіл, які провокують відторгнення стороннього матеріалу (чим у даному разі є матеріали для нарощування).

Ціни на нарощування нігтів залежать від вибору матеріалу й фірми їх виробника.

Нарощування акрилом коштує в Полтаві від 180 гривень

Гелем – від 120 гривень

Корекція – від 70 гривень

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter