Зірка серіалів Убойная сила та Литейный Тарас Бибич часто приїжджає в Полтаву до рідні

Дозвілля
Надія Труш3 лютого 2011 о 12:531928 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Зірка серіалів Убойная сила та Литейный Тарас Бибич часто приїжджає в Полтаву до рідні
Тарас Бибич Російський актор театру і кіно Тарас Бибич відомий глядачеві за телесеріалами «Агентство НЛС», «Убивча сила», фільмом «Холодне серце» та багатьма іншими.

Дитинство провів у Полтаві, працював педагогом, а нині він житель Санкт-Петербурга. Має в обласному центрі  родичів та друзів, часто їх навідує.

Тарас Бибич провів в обласному центрі дитячі та юнацькі роки. Навчався у полтавській школі №3.

А нині підтримує дружні стосунки з колективом та учнями навчального закладу №24. Там більше шести років функціонує пошуковий загін «Оберіг». Його члени збирають інформацію про полтавських майстрів, відомих людей Полтавщини, які поширюють українську культуру по всьому світу. Пошуковий загін постійно бере участь у різних етнографічних конкурсах, Всеукраїнській історико-етнографічній експедиції, туристично-краєзнавчій експедиції учнівської молоді «Пізнай свою країну». За плідну працю члени загону мають багато похвальних грамот, відзнак, подяк.

Окрім краєзнавчої роботи, члени «Оберега» збирють відомості про видатного земляка актора Тараса Бибича. Тарас приїздить до школярів у гості, надсилає вітальні листівки, дарує диски з фільмами, у яких знімається. Поспілкуватися з Тарасом Бибичем особисто журналісту, на жаль, не вдалося.

Тарас БибичТарас Бибич Про відомого полтавця розповіла керівник пошукової групи «Оберіг», учитель іноземної мови школи №24 Вікторія Фіалкіна.

– У Полтаві живуть дядько актора та бабуся, яка виховала хлопця, – каже пані Вікторія. – Тарас часто приїжджає до родичів. Він проста й відкрита людина, не має «зіркової хвороби». А ще скромний і сором’язливий, що, здається, не характерне для кінозірки. Наприклад, минулого літа, у липні, приїхав святкувати свій день народження до нас, радо роздавав автографи бажаючим.

Полтавські родичі пишаються Тарасом, переглядають кожний фільм за його участю.

– Коли у нашій школі роздавав дітям автографи, кожному говорив приємні слова, – каже Вікторія Олександрівна. – Одній школярці у веснянках підписав фото: «Дівчинці з сонячними веснянками».

Довідка «Кола»

Нагороди Тараса Бибича

2007 рік –  театральна премія «Золота маска».

2008 рік – кінематографічна премія «Золотий орел.

Довідка «Кола»

Творчість Тараса Бибича жваво обговорюють у соціальних мережах. Є записи, де шанувальники актора шкодують, що його не так часто можна побачити на телеекранах.

З учителя в актори

За освітою зірка театру і кіно – філолог, працював викладачем в одній з полтавських шкіл. Згодом переїхав до Санкт-Петербурга, де навчався в Академії театрального мистецтва. Актор російського державного драматичного театру «Притулок Комедіанта» та Театру на Літєйному.

Дебют молодого актора відбувся у 2001 році у телесеріалі «Агентство НЛС», де Тарас зіграв головну роль.

Одна з найвідоміших робіт полтавця – головна роль у фільмі «Холодне серце». Актор був в образі негативного персонажа. Тарасу не подобається грати подібні ролі, як розповідав він пані Вікторії. Хоча вони у його виконанні виходять чудовими. Актору більше до душі бути в образах позитивних або комедійних героїв.

– Тарас привозив кілька місяців тому диск, робив для дітей презентацію фільму, – каже Вікторія Олександрівна.  Запрошує полтавців до себе у Санкт-Петербург на гостину,  подивитися, як проходить робота на знімальному майданчику, – каже пані Вікторія. Власноруч написав подяку шкільному пошуковому загону «Оберіг», подякував дітям за небайдужість до свого минулого.

– У майбутньому, можливо, поїдемо зі школярами, подивимося, як Тарас працює, як живе, – каже вчителька.

За її словами, йому подобається спілкуватися зі школярами, з кожним знайде спільну мову.

Як розповіла Вікторія Фіалкіна, Тарас майже постійно перебуває на зйомках нових фільмів, у нього багато ролей у театрі.

– Минулого літа Тарас знімався в Одесі, – розповіла пані Вікторія. – Це були зйомки фільму з робочою назвою «Спрага». – А нещодавно він телефонував, дізнавався, як справи, – каже Вікторія. – Розповідав, що дуже мало зараз вільного часу. Про те, над чим працює і в яких фільмах знімається, ми не розпитуємо, щоб не наврочити.

Тарас у повсякденні та на зйомках вдягається у звичайні джинси і светр чи сорочку. А хороші вчинки робить не для піару, просто з бажання допомогти.

Фінансово й морально підтримує полтавську рідню

У Полтаві живе двоюрідна бабуся 38-річного актора та дядько. Він часто приїздить провідувати стареньку, привозить подарунки. Спеціально найняв доглядальницю, адже родичка неспроможна потурбуватися про себе сама. Надія Марківна, доглядальниця, розповідає про Тараса, що він дуже чуйна людина. Оплачує ліки для бабусі, постійно проявляє турботу.

Коли приїздить до бабусі у гості, допомагає по господарству, ходить у магазин по продукти.

У телефонних розмовах завжди цікавиться станом здоров’я старенької, адже вона часто хворіє. Цікавиться й життям полтавців, зокрема школою, де раніше навчався.

Актор намагається вивчати проферію людини, образ якої буде відтворювати

Серед театральних робіт полтавця – роль у виставі «Дядя Ваня» (за твором Антона Чехова, – прим. авт.), «Едіп-цар». Актор російського театру «Притулок Комедіанта» та Театру на Літєйному. До вивчення ролі, навіть епізодичної, ретельно готується. Приміром, для ролі психолога у популярному телевізійному серіалі «Убивча сила-6» кілька днів вивчав професію психолога, читав спеціалізовану літературу.

Під час навчання в Академії Театрального Мистецтва Тарас почав грати у виставі за твором російського письменника Антона Чехова «Дядя Ваня». В одному з листів до бабусі писав: «Няня Марина повинна бути схожою на тебе, мені так здається. Я доводжу це всім на курсі. Тож, образ няні намагатимуться зробити схожим на тебе».

Тарас Бибич близько сприймає ідею вистав, які переглядає. Одного разу, переглядаючи виставу норвезьких акторів, навіть плакав, як розповідав пізніше в одному з листів.

Готуючи роль, Тарас намагається відчути її. Наприклад, в одній п’єсі повинен був грати лікаря. Для цього спостерігав за роботою професора-хірурга. Був присутній на операціях, які робив лікар.

Дружить з Констянтином Хабенським та Михайлом Пореченковим

Тарасу дуже подобається подорожувати. Особливо його захоплює Венеція.

Актор не має особливих кулінарних уподобань, полюбляє страви української кухні. Уміє сам готувати, особливо борщ. У вільний час читає поезію російських авторів.

Товаришує з колегами по цеху, підтримує дружні стосунки з акторами Констянтином Хабенським та Михайлом Пореченковим.

Рідна Полтава асоціюється в актора зі старовинним містом-парком, де навіть у центрі міста плодоносять фруктові дерева. Полтава й Петербург для Тараса дуже схожі, адже старі будівлі мають подібну архітектуру.

Фільмографія

«Агентство НЛС», 2001 рік

«Агентство НЛС-2», 2004

«Гра на вибуття», 2004

«Убивча сила-6», 2005

«Вулиці розбитих ліхтарів-7», 2005

«Тіні минулого», 2007

«Приск-2», 2007

«Диверсант. Кінець війни», 2007

«Холодне серце», 2008 рік

«Літєйний-4», (другий сезон), 2008 рік

«Наказано знищити. Операція «Китайська скринька», 2010 рік

Довідка «Кола»

Тарас Бибич народився у 1973 році у Києві.

Про особисте життя актор не поширюється, одружений із росіянкою з неакторського кола. Тарас – батько трьох доньок. Але дівчатка та дружина Полтави не відвідували.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter