Полтавець розповів, що між двома під’їздами їх 9-поверхівки утворилася небезпечна яма.
- Уже три тижні, як у нашому дворі відкрита каналізаційна яма, - розповів Анатолій Павлович, житель будинку, що за адресою Ватутіна 29. - Вона глибока, прямо посеред тротуару, між 3-ім та 4-им під'їздами. Тудою ходять діти - можуть впасти. Машини їздять - розбили ту яму. Небезпечно ж ходити.

У КП «Полтававодоканал» відповіли, що про яму їм нічого не відомо.
- Ніяких робіт наше підприємство там не проводило, - говорить Олександр Мєлкозьоров, керівник прес-служби КП «Полтававодоканал». - Тим більш, ми ніколи не залишаємо відкритими ями надовго, оскільки нас за таке штрафують. Зверніться в інспекцію по контролю за благоустроєм міськвиконкому, можливо вони щось підкажуть.
В інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтави обіцяли відправити інспектора за вказаною адресою.- Судячи з вашої розповіді, більше всього, у тому дворі викрали каналізаційний люк, - повідомив Ігор Желізняк, фахівець 1-ї категорії інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Полтава. - А машини, коли проїжджали, мабуть розбили «колодязь», через що провалилася земля. У нашому місті це велика проблема. Потрібно просто дізнатися яка організація є відповідальною за той люк. Хоча ми за люки не несемо відповідальності. Наша інспекція відповідає за земельні роботи. Але все одно, ми відправимо туди інспектора, щоб розібратися і вияснити всі недоречності.
Журналістка «Кола» вирішила і сама перевірити на скільки дійсно є та яма небезпечною. Як виявилось - у подвір’ї цього будинку дійсно є яма. Це - відкритий каналізаційний колодязь, з якого вкрали люк, який знаходиться між під’їздами на тротуарі. Але зовсім не на проїжджій частині. Такі відкриті люки є і в інших місцях цієї вулиці.

Довідка «Кола»: Якщо у вашому подвір’ї відкритий каналізаційний колодязь, довгий час стоїть розрита яма, чи інші подібні проблеми телефонуйте на 15-80, 7-27-65, 56-48-38, 56-29-71, 1561. Це телефони чергових диспетчерів відділу оперативного реагування на звернення громадян при міськвиконкомі Полтави.

- У таких випадках потрібно робити заявки до відділу оперативного реагування. Вони потім направлять вас або ж самі зателефонують в диспетчерську водоканалу чи ЖЕО,- порадив Ігор Желізняк.
