Нагадаємо, 14 січня Наталя Неймет народила двох близнюків – Даниїла та Павла. Перший жив лише два дні. Другий довго перебував у реанімації. Нині його виходжують у відділенні передчасно народжених та патології новонароджених міської дитячої лікарні.
Сьогодні, 4 березеня, матері малюка невропатолог повідомила, що мізерно малий шанс, що дитина зможе самостійно рухати щелепою. Про це повідомила засмучена Наталя Неймет. Досі ж Павлик харчується лише через катетер.
– Рухає ручками, але не згинає їх, – каже мати малюка.
Жінка весь час знаходиться біля дитини, говорить, що лікарі прогнозують тривале перебування їх із дитям у стінах лікувального закладу.
Батьки не звертались до прокуратури стосовно смерті дитини. Тим паче, що не вірять, що людей в білих халатах можна покарати за неправильно надану допомогу під час пологів. Але досі певні, що саме дії лікарів стали причиною того, що їх діти народились скаліченими, і один син помер у результаті родових травм.
В обласному управлінні охорони здоров’я результатів службової перевірки не оприлюднюють. Один із посадовців профільного обласного управління сказала, що в документах пологового відділення все нормально.
На запитання чи правильно, що попри знання того, що вагітність багатоплідна, і діти розташовані були один упоперек, інший ніжками вниз, лікарі відкладали з кесаревим розтином, головний гінеколог області Ганна Шкоденко відповіла:
– Лікарі пологового намагались зберегти жінці вагітність, щоб діти народились доношеними, тобто хоча б на 37 тижні вагітності.
В міському управлінні коментарів не дають, посилаючись на різні засідання, відпустки й скорочений робочий день.
У самому пологовому без керівника міського управління нічого не коментують.
Із неофіційних джерел стало відомо, що в пологовому будинку всі ті, хто причетні до сумнозвісних пологів, працюють і досі.