![Фото з hmaro4os.org.ua](http://s1.kolo.poltava.ua/images/page-thumb/102472801/0/34/3451/zarobotok216x190.jpg)
Спекуляція на курсі валют
Так званий «Форекс клуб» пропонує заробіток в Інтернеті, в основу якого покладена, грубо кажучи, спекуляція та прогнози на валютній біржі. Але лот на Форексі коштує 100 тисяч американських доларів. Тому починаючим гравцям потрібно брати допомогу банку.
– Тоді, коли особа заробляє гроші, прибуток розподіляється у відсотковому відношенні між банком та нею, - говорить Ірина, яка заробляла таким чином. – Для того, щоб заробляти подібним чином потрібно навчатися. Потрібно досконало знати стратегію коливання курсів валют. Потрібно постійно слухати спеціальне радіо, яке розповідає фінансові зведення. Багато подій у світі впливають на курси валют.
Для того, щоб «грати на біржі» потрібні знання з вищої математики та геометрії. Опрацьовувати та вибудовувати безліч аналітичних графіків. Перед тим, як розпочати потрібно провести багато роботи.
При вдалому збігу обставин можна заробити до тисячі американських доларів за 15 хвилин.
Фріланс
![Фото з dark-sarmat.com](http://s1.kolo.poltava.ua/images/page-thumb/102472801/0/34/3451/dark-sarmat-comfreelance-6-300x199.jpg)
Найм віддалених робітників дуже поширився за допомогою Інтернету.
Один із спосібів заробити собі на бутерброд з ковбасою – написання рекламних текстів. Так званий копірайтинг. На спеціалізованих сайтах і форумах можна зареєструватися і знайти собі замовника, запропонувавши власні послуги. Основні замовлення – написати рекламнй текст для сайтів з просуненням продукції певної фірми.
– Для цього необхідно мати навички письма, та вміння себе подати, - говорить Сергій, копірайтер. – Чим більше досвіду у автора, тим більше шансів, що йому не потрібно буде навіть пропонувати свої послуги. Замовники знайдуть самі. У цьому дуже допомагає власний сайт автора.
Заробіток у автора середньої популярності може скласти від чотирьох до семи тисяч гривень на місяць.
Також фріланс популярний і серед дизайнерів, програмістів, перекладачів тощо. Схема залучення клієнтів у всіх схожа. Спеціальні сайти завжди допоможуть знайти замовника.
Плюси і мінуси фрілансу
Плюси - свобода вибору робочого завдання; вільний графік; немає транспортної проблеми - фрілансер працює вдома, йому не потрібно щодня добиратися в певне місце; сприятлива атмосфера - можна облаштувати робоче місце по своєму смаку; відсутність можливості перервати контракт постійного найму; відповідальність тільки за свої дії; виконання тільки своєї роботи - ніхто не попросить «підмінити»; можливості для міжнародної співпраці.
Мінуси - не завжди є гарантії отримання винагороди за роботу; нестабільність доходів; відсутність соцпакету; відсутність оплачуваних вихідних і відпустки; необхідність самому вести бухгалтерію і платити податки; не завжди є відповідні пропозиції; додаткові витрати на робоче місце; створення вкрай вузького соціального кола спілкування; примарні можливості якісного кар'єрного зростання.
Загалом існує 100500 способів, як заробити в Інтернеті, так і втратити гроші. Проте можна зробити певний висновок – для того, щоб заробляти у Всесвітній мережі потрібні додаткові навички, просто за клікання мишкою нормальні гроші ніхто не заплатить.