Але працівники СЕС та Черкаського регіонального управління водних ресурсів уже стверджують, що дана ситуація є дещо перебільшеною.
- Зараз на Кременчуцькому водосховищі рівень води працює в режимі наповнення (один із існуючих режимів, в яких може працювати водосховище. У такому режимі водосховище працює ?щорічно, весною. Наповнюється воно шляхом бокових припливів річок, - авт.), - повідомив Олександр Бовсунівський, начальник управління Черкаського регіонального управління водних ресурсів. – Я думаю, що дана ситуація є набагато перебільшена. Адже риби насправді там загинуло менше, ніж було оголошено. Звісно проблема є, але не на стільки велика.
У Полтавській обласній СЕС запевняють - те що сталося з Кременчуцьким водосховищем, на хімічний показник води не вплинуло.
- Я разом з комісією не виїжджав тоді . Але можу сказати, що дана ситуація є дещо перебільшеною, - розповів Микола Асаул, заступник головного державного санітарного лікаря області. – Адже загибель риби відбулась не в таких масштабах, як було зазначено. Зараз ми посилили контроль за питною водою. Але дана ситуація на показнику води не позначалися. Думаю, що і не позначиться. Вода щоденно береться на "хім" і "бак" аналізи. Усе поки що в нормі. Занижений дещо показник кисню на Сулі. Але екстремальної ситуації немає.
Микола Васильович запевнив, що якщо раптом виникнуть якісь проблеми, пов’язані з даною ситуацією, то СЕС обов’язково повідомить про це через ЗМІ.