3 квітня о 16.30 на каналі ICTV транслюватиметься черговий випуск програми «Чудо-люди», полтавці зможуть побачити талановитого земляка по телевізору.
Днями Станіслав став героєм телепередачі «Чудо-люди», яку транслює канал ICTV. Хлопець запевняє, що зовсім не боявся камери, адже звик до постійної уваги.
– Телеканал співпрацює з однією з газет, там телевізійники побачили про мене публікацію й вирішили поспілкуватися зі мною, – каже хлопець. Подробиць Станіслав не розповідає. Ідея програми полягає у тому, що людина сама повинна визначити, чому може називатися «чудо-людиною» й сказати про це на всю країну з телеекрану.
– Я чудо-людина, бо у 14 років маю голос на рівні студента консерваторії, – упевнений школяр.
Розповів, що телевізійники дивувалися його силі голосу.
Хлопець пишається, що мав змогу виступати на одній сцені з українським співаком Володимиром Гришком. Хлопцеві навіть виділили окрему гримерку. Відбулося це у 2009 році, на стадіоні «Ворскла» в Полтаві, у День міста. Саме в той час співак здійснював тур містами України, шукав талановитих дітей.
– Володимир Гришко обіцяв підтримку, але слова не дотримав, – каже Олександр Зубар, батько талановитого полтавця. – Після спільного виступу в Полтаві ми ще раз зустрічалися у столиці, більше не спілкувалися.
Полтавський школяр мріє потрапити в «Х-фактор» і брав участь у кастину
Нещодавно Станіслав брав участь у кастингу популярного Всеукраїнського проекту «Х-фактор», який проходив в обласному центрі.
– Для знімальної групи я підготував народну та класичну пісню, – розповідає Станіслав – Але мене попрохали виконати щось сучасне. Прослухали, відмітили, що у мене дуже гарний сильний голос, як для мого віку.
Результати кастингу хлопцеві повідомлять улітку.
За словами юного співака, участь в шоу потрібна для того, щоб набратися досвіду виступати перед чисельною публікою, навчитися новому.
Станіслав Зубар знає «Що на світі найдорожче, або Як стати щасливим»
У минулому році вийшла збірка авторських казок хлопця. «Що у світі найдорожче, або Як стати щасливим». Книжка Станіслава Зубаря вийшла невеликим тиражем, але батьки хлопця у майбутньому планують розповсюдити збірку по дитячих закладах.
– Казки будуть цікавими для дітей і дорослих, містять глибоку мораль, – каже автор. – Можна читати в родинному колі.
Зараз Станіслав літературною творчістю не займається, більше уваги приділяє музиці. Голос хлопця класифікується як баритон. Після навчання у школі (вчиться у школі №3 – прим.авт) ходить на репетиції до міського Будинку культури, навчається в місцевій школі мистецтв.
У вільний час ганяє м’яч, а в подальшому хотів би вчитись в Італії
Школяр розповів, що в музичній творчості рівняється на співака Мусліма Магомаєва (легендарний співак, популярний за часів Радянського Союзу – прим. авт.). У майбутньому планує продовжувати розвивати пісенний талант.
– Мрію навчатися пісенної майстерності в Італії, співати в операх, – каже полтавець.
У вільний час освоює комп’ютер (у 2009 році Олександр Мамай подарував хлопчині ноутбук, для творчого розвитку – прим.авт).
Окрім музики, підліток полюбляє грати з друзями в футбол, слухати якісну різножанрову музику, грати в комп’ютерні ігри.
Довідка Кола
Мама Станіслава майстер виробничої практики у полтавському ПТУ №21 імені Андрія Чепіги, тато має музичну освіту, нині на пенсії. Зараз займається продюсуванням сина.