Де полтавцям відпочити на свята: Умань — маршрути і ціни

Відпочинок на свята
15 квітня 2011 о 17:576135 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Де полтавцям відпочити на свята: Умань — маршрути і ціни
Місто Умань славиться Софіївським парком.
Цей парк був закладений провідними архітекторами Західної Європи для багатого польського магната графа Потоцького і його дружини Софії. Він входить до семи чудес України.

Місцеві туристичні агентства пропонують одноденну поїздку до Софіївського парку. Довезуть вас туди  автобусом або ж мікроавтобусом за 200 гривень. Ще потрібно буде заплатити 30 гривень за керівника групи (екскурсовода).

Можна організувати таку екскурсію собі самостійно, якщо ви  не бажаєте їхати з незнайомими вам людьми. Наприклад поїхати потягом Харків - Умань Квиток для дорослого у купейному вагоні коштує 122 гривні 2 копійки. Дитячий - 97 гривень 9 копійок. У плацкартному  - 81 гривню 25 копійок дорослий, а дитячий  -  67 гривень 20 копійок. Але цей потяг їздить лише по четвергам та неділям.

Приїхавши до парку ви зможете обрати собі екскурсію та екскурсовода. Довідка «Коло»:

Вартість вхідного квитка до Софіївського парку для дорослих – 12 гривень, для дітей шкільного віку – 7 гривень.

Вартість вхідного квитка з екскурсійним обслуговуванням відповідно 20 гривень, для дітей шкільного віку – 15 грн. Мінімальна вартість екскурсії (до 10-ти осіб) – 200 гривень

Вартість вхідного квитка в музей мармурової скульптури – 5 гривень, для дітей шкільного віку – 3 гривні з екскурсійним обслуговуванням – відповідно 8 гривень і 5 гривень. Мінімальна вартість екскурсії (до 10 осіб) – 80 гривень. Вартість вхідного квитка на виставку – продаж "Акванарій" – 10 гривень, для дітей шкільного віку – 6 гривень.

Вартість катання човном по підземній річці Ахеронт для дорослих – 15 гривень, для дітей шкільного віку – 7 гривень. Мінімальна вартість (для групи відвідувачів до 10 осіб) – 150 гривень. Вартість катання човном по підземній річці Ахеронт для дорослих – 15 грн., для дітей шкільного віку – 7 грн.

Мінімальна вартість (для групи відвідувачів до 10 осіб) – 150 гривень. Катання на катамаранах – 20 гривень., на човнах – 40 гривень Катання верхи на коні – 10 гривень, фотографування на коні – 5 гривень Катання каретою (до 5 осіб) – 60 гривень, до 3осіб – 40 гривень, фотографування на кареті –5гривень  з особи. Катання на паромі для дорослих – 15 гривень, для дітей шкільного віку – 7 гривень. Мінімальна вартість катання на паромі (до 10 осіб) – 150 гривень. Катання на лижах і санках в зимовий період – 6 гривень Катання на санях, запряжених кіньми (до 5 осіб) – 50 гривень. Якщо  ви плануєте поїхати не на один день, можна зупинитися в готелі. Вартість проживання за добу: кімната "люкс" – 450 гривень, кімната "напівлюкс" – 350 гривень, кімната для 2 осіб – 250 гривень. кімната для 1 особи – 150 гривень. Довідка підготовлена за допомогою сайту lanos.com.ua. Краєвиди  Софіївського парку: «Софіївка» є пам'ятником краєвидного типу світового садово-паркового мистецтва кінця XVIII — першої половини XIX століть. Тут росте понад 2000 видів дерев і кущів (місцевих і екзотичних), серед них: таксодіум (кипарис болотний), сосна Веймутова, тюльпанове дерево, платан, гінкґо, смерека та багато інших. Венеціанський міст. Його прикрашають гранітні пілони, між якими звисають важкі ковані ланцюги. Трохи нижче мосту влаштовано дерев'яний шлюз для пропуску води в русло річки Кам'янки. Венеціанський міст Фото wikipedia.orgВенеціанський міст Фото wikipedia.org Фонтан «Змія» - вода до нього надходить до фонтану по самопливному підземному водогону, викладеному з гранітного тесаного каменю вздовж дороги, яка веде від академії та оранжереї до павільйону Флори. Фонтан «Змія» Фото wikipedia.orgФонтан «Змія» Фото wikipedia.org Грот Фетіди (Венери) - має вестибюль, що складається з чотирьох колон. Вони утримують на собі гранітну плиту та напівкругле вікно. Середину гроту прикрашає скульптура Венери Медицейської, відреставрованої останній раз в 1952 році. Грот Фетіди (Венери). Фото wikipedia.orgГрот Фетіди (Венери). Фото wikipedia.org Тарпейська скеля розташована праворуч по ходу Головної алеї. На ній розташована дерев'яна альтанка легкої конструкції, що продовжує скелю. Вперше її встановлено в 1839 році, пізніше, коли постаріла, — зняли, і лише в 1950 році відновили знову. Скеля названа як південно-західна стіна Капітолійської фортеці Стародавнього Риму, яка збереглася до нашого часу. При Потоцьких тут закінчувався парк. Тарпейська скеля. Фото wikipedia.orgТарпейська скеля. Фото wikipedia.org Можна покататися на гондолі. (Довідкова інформація підготовлена за матеріалами wikipedia.org та lanos.com.ua) Фото. wikipedia.orgФото. wikipedia.org