Сьогодні поговоримо про поїздку до Закарпаття. Одні полтавські туристичні агентства пропонують поїхати на Західну Україну на три дні, інші – на сім днів. Ціна поїздки на три дні - 1050 гривень, а на сім – від 2000 гривень. Деякі агентства на сім днів пропонують екскурсії і по 1300-1400 гривень.
- Добиратися до Мукачева доведеться самостійно, - розповідають в одному з туристичних агентств Полтави. - Вас зустрінуть на залізничному вокзалі у Мукачево. Ми бронюємо готель та влаштовуємо екскурсію. Також у вартість такої поїздки входять сніданки та проїзд по Закарпаттю (по екскурсіям). Під час поїздки ви відвідаєте музеї та історичні міста Ужгорода, міста Берегово, Мукачево.
Щоб доїхати до Мукачева полтавцям потрібно витратити на дорогу не менше ніж 290 гривень.
З Полтави до Мукачева прямого сполучення потягів немає. Можна дібратися до Львова потягом Луганськ-Лвів чи Харків-Львів, які їдуть через Полтаву, але квитки на цей потяг дістати важко. Оскільки в травневі свята полтавці полюбляють їздити на Західну Україну, і розбирають завчасно квитки. Тому касири на вокзалах Полтави пропонують купувати полтавцям квитки до Києва, оскільки звідти реальніше виїхати до Закарпаття.
Зокрема, ви можете дібратися до Києва експресом Полтава-Київ. Вартість квитка 54.52 гривень (дорослий) та 43.48 (дитячий). Або ж експресом Харків-Київ за 88.81 гривню (дорослий), та 69.11 гривень (дитячий). Для тих, хто більше любить їздити автошляхами є маршрутки з Полтави до Києва за 90 гривень. Зі столиці можна дібратися до Мукачева потягом Київ-Ужгород за 91.77 гривень (дорослий), та 74.84 гривні (дитячий). Або Київ-Чоп за 87.19 (дорослий квиток у плацкартний вагон) та 71.66 гривень (дитячий в такий же вагон).
І того, на дорогу потрібно витратити близько 55 гривень (якщо їхати експресом Полтава-Киїі), плюс десь 90 гривень на потяг до Мукачева, – це вже 145 гривень в один бік. Виходить, що туди і назад на транспорт потрібно витратити мінімум 290 гривень.
Довідка «Коло»: Поїхавши до Закарпаття ви можете відвідати і побачити.
Мукачевський замок «Планок»- древній замок видно, з якого б ви боку не наближалися до Мукачева. Овіяний легендами і бойовою славою, він увінчує своїми могутніми фортечними спорудами одиноку гостроверху сопку на довколишній рівнині. Мукачівський замок - визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя - був збудований для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів, що схрещувалися тут. За матеріалами palanok.mukachevo.net.
Мисливський замок-палац Шенборнів - поблизу село Чинадієво на території розкішного парку санаторію "Карпати" знаходиться колишній мисливський замок Шенборнів. Замок побудований з цегли і покритий фігурною черепицею, а в архітектурному відношенні близький за типом до французьких ренесансних замків "доби мушкетерів", де кожна деталь - чи то димохід, чи то вежа - не просто виконують свої прямі функції, але і виступають окрасою будівлі. За даними сайту travelua.com.ua.
«Доли?на нарци?ciв» — знаходиться в урочищі Кіреші в 4 км від м Хуст Закарпатської області. «Долина нарциciв» — унікальний ботанічний об'єкт, в якому охороняється найбільший в Середній Європі осередок нарцису вузьколистого . У 1980 р. нарцис вузьколистий занесено до Червоної книги України. За даними wikipedia.org.
Ужгородський замок - історія власне середньовічного замку нараховує понад тисячу років. Замок має форму неправильного чотирикутника з бастіоном на кожному розі. Бастіони виступають трохи вперед, що давало можливість успішно вести фланговий бій. У 1775 році замок був переданий імператрицею Марією-Терезією Мукачівській єпархії. В цей період проводиться незначна перебудова замку, в результаті якої знищується рицарський зал. Нині у замку розміщується краєзнавчий музей. За даними wikipedia.org.
Журналісти «Коло» продовжують спецпроект «Де відпочити на святкові вихідні».
Позначення:
Категорії:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter