Де у Полтаві дешевше навчатися: будівельний технікум – вартість на всіх напрямках 4100 гривень на рік

Освіта
29 квітня 2011 о 15:502354 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Де у Полтаві дешевше навчатися: будівельний технікум – вартість на всіх напрямках 4100 гривень на рік
Полтавський  будівельний технікум транспортного будівництва готує спеціалістів за трьома напрямками.

Фото panorama-mukachevo.comФото panorama-mukachevo.com

1. "Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин, і обладнання» - технік-механік.

2. "Будівництво, експлуатація і ремонт автомобільних доріг і аеродромів»  -технік-будівельник.

3. "Організація і регулювання дорожнього руху» - інженер безпеки руху.

Вартість навчання на всі спеціальності одна і та ж  - 4100 гривень. Буджетні місця є, але скільки їх буде в наступному навчальному році ще не відомо.

Вступні іспити на базі 9-ти класів: - українська мова  (диктант), - математика (письмово). на базі 11 класів: Механічне відділення: сертифікат ЗНО з української мови та літератури. А також на вибір математика або фізика. Дорожнє відділення: сертифікат ЗНО з української мови та літератури. А також на вибір математика або хімія. - Термін навчання на базі 11 класів – 2 роки 10 місяців,, а на базі 9класів – 3 роки 10 місяців, - розповіла секретар Тетяна Замула.  - По закінченню наші випускники можуть продовжити навчання у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації. Зокрема, в Полтавському національному технічному  університеті імені Ю. Кондратюка, Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті. Гуртожитками своїх студентів технікум забезпечує. Вартість проживання за місяць – 130 гривень.

Історія навчального закладу:

З 1925 року технікум функціонував як Полтавська профшкола механічної спеціальності, а власне як Полтавський залізничний технікум механічної спеціальності Південної залізної дороги почав діяти в 1930/31 навчальному році.

В 1933 році технікум розпочав зарахування учнів на спеціальність техніка-шляховика з 4-річним навчанням, і з цього року припинив набір учнів на спеціальність “Технік-механік паровозного господарства”. Відтоді технікум став називатись Полтавський шляховий технікум Південної залізної дороги.

З 14 серпня 1954 року технікум отримує назву Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва (ПБТТБ).

Особливості технікуму:

Під час практики студенти навчаються водінню автомобілів та дорожніх машин, виконують технологічні операції з ТО і ремонту машин. Для проведення практичних занять задіяна також майстерня технікуму, матеріально-технічна база якої відповідає сучасному рівню і яка має достатню кількість робочих місць для індивідуальної роботи кожного студента.

В майстерні можуть здобуватись практичні знання з елетрозварювальної справи, робота на металоріжучих верстатах, слюсарної та ковальської справи. Набуті навики потрібні не тільки за професією техніка – механіка, але й кожному любителю – автомобілісту. За матеріалами сайту studclub.poltava.ua.

Адреса та контакти: м. Полтава, площа Слави, 1 (Південний вокзал) тел.: (0532) 52-15-19, 51-30-20