Де в Полтаві дешевше навчатися: факультет юридичної академії – вартість навчання 15 тисяч гривень у рік

Освіта
29 квітня 2011 о 16:304099 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Де в Полтаві дешевше навчатися: факультет юридичної академії – вартість навчання 15 тисяч гривень у рік
Наступним освітнім закладом в спецпроекті "Коло" є Полтавський факультет Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.
Фото serg-klymenko.narod.ruФото serg-klymenko.narod.ru

На факультеті функціонують 7 наукових гуртків (теорії держави і права, історії держави та права, конституційного права України, кримінального процесу, кримінального права, цивільного права, державного будівництва та місцевого самоврядування) та 4 спортивні секції (рукопашного бою, волейболу, атлетизму, оздоровчої аеробіки).

Тип освітньо-кваліфікаційного рівня - бакалавр. Після завершення навчання студенти мають змогу продовжити його в м. Харкові до рівня “Спеціаліст”. За даними сайту jobs.ua.

- У нашому навчальному закладі існує одна спеціальність – правознавство, - розповіла Оксана Василівна, секретар декана Полтавського  факультету Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.  – Вартість навчання за рік – 15050 гривень за рік.

Для вступу потрібно подати сертифікати про проходження ЗНО з таких предметів: - українська мова та література, - історія України. - іноземна мова або математика. Гуртожитків поки що не немає. Але, за словами секретаря навчального закладу, у наступному році вже мають з’явитися. «Фішка» Полтавського факультету Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого.

- У нас гарна бібліотека, є мультимедійна система, спортивний зал із тренажерами,  - повідомила Оксана Василівна.

Бюджетні місця на даному факультеті є, але поки що не відомо скільки їх буде в цьому році.

Адреса та контакти: м. Полтава, просп. Першотравневий, 14/ телефон: (0532) 56-01-48