Ведучий радіошоу «Фієста» на Люкс-ФМ розповів «Колу» як і кому роздає гроші

Новини
Надія Труш29 квітня 2011 о 17:002027 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Слава Демин Радіоведучий розважального шоу «Фієста» Слава Дьомін розповів у ексклюзивному інтерв’ю кому й навіщо роздає гроші, як потрапив на радіо та про власні фобії.

А ще поділився власним життєвим девізом й пообіцяв з понеділка почати заняття в тренажерному залі.

Слава, ким працювали до того, як стали радіоведучим, як потрапили на радіо?

– Все почалося ще в дитинстві. Правда, до певного часу я хотів стати машиністом поїзда, навіть на дитячу залізницю ходив. Якось мій однокласник похвалився, що виграв щось на радіо, це був Люкс ФМ-Львів. Запропонував після уроків піти з ним за призом. Ось так я і потрапив вперше на радіо. Саме цей випадок змінив мій вибір професії. Дуже довго просто хотів потрапити, нічого для цього не роблячи. Все обмежувалося вдома банальною грою «в радіо»:

записував себе на касету в магнітофоні, робив свої програми. Пізніше почув про набір ведучих і вирішив спробувати, тоді й подумати не міг, що ще малявка і голос не сформувався. Мене вислухали і сказали записати пробний запис на касету. Записав, приніс. Результату це не дало ніякого. Але ми «якщо не в двері, так у вікно». Почав «мучити» директора радіостанції «Львівська хвиля» всілякими проектами і програмами. Він упирався як міг.

Але одного дня не витримав і вирішив спробувати, за що йому велике дякую!!!!. Так я і вийшов вперше в ефір. Це була нічна програма, де кожен міг зізнатися у коханні, з цього все й почалося. На початку 2005 року з'являється бажання йти далі, так потрапив до Києва. Саме тоді мене взяли на «Русское радио» (Україна). Величезна компанія, перша радіостанція в країні, величезний досвід.

А в серпні 2008 року я вирішив, що хочу чогось більшого, І саме в цей період мене запросили на "Люкс ФМ". Так працюю у вечірньому шоу «Фієста».

Слава Дьомін: коли хобі приносить матеріальне задоволення – це круто!

– Слава, ким мріяли бути у дитинстві?

– Спочатку хотів бути циркачем, потім водієм трамваю, потім машиністом поїзда.

– Чим захоплюєтеся, можливо, колекціонуєте щось?

– Моє захоплення – це робота. Дуже круто, коли хобі приносить не тільки моральне, але і матеріальне задоволення!

– Чи подобається подорожувати, де саме?

– Подорожувати люблю, але часу на це не вистачає. Є кілька місць, де мене ще не було, але дуже хочу побувати! Наприклад, Венеція, Нью-Йорк.

– Чи часто трапляються кумедні випадки на роботі, розкажіть які саме запам’яталися?

Моя робота – загальний кумедний випадок. Інколи сидиш в ефірі і думаєш: як нормальні, здорові і освічені люди слухають такого дурня. А потім згадуєш, що пообіцяв їм всім по 56 гривень і заспокоюєшся...

Слава Дьомін на роботі розвішує часник та стріляє срібними кульками

– Слава, чи маєте якісь фобії, можливо, вірите у прикмети чи знаки, як це зараз модно?

– Вірю, звичайно! Наприклад, така прикмета: якщо вам наснився Дьомін – це до грошей! Моя найголовніша фобія – колега по ефіру Васіліса. Скільки не вішав часник перед входом, не стріляв срібними кулями, фобія не проходить!

– Як зазвичай проводите вільний час й вихідні?

– Вільного часу не багато, але коли випадає, то люблю просто провести час вдома, відключивши телефони! Якщо є кілька днів вільних, то можна кудись поїхати. Дуже люблю Карпати. Там тихо, спокійно і в деяких частинах немає мобільного зв`язку.

– З ким із зірок українського шоу-бізнесу товаришуєте?

– Товаришую з багатьма, й не тільки в українському шоу-бізнесі. Окремо можу виділити своїх улюблених «малих», братів Борисенко! Я їх люблю як власних менших братів! Впевнений, що вони не скажуть поганого поза очі, як це роблять деякі артисти практично їхнього віку!

Радіоведучий пообіцяв журналісту записатися до тренажерного залу

– Чи маєте шкідливі звички, які саме?

– Звичайно! В мене є одна дуже велика шкідлива звичка, яку не любить моє керівництво: щомісяця приходжу за зарплатою!

– Слава, чи займаєтеся спортом, яким саме?

– Вже рік не можу дійти до тренажерного залу! Але обіцяю вам – з понеділка піду!

– На Вашу думку, що потрібно мати, щоб досягти успіху?

- Це, звичайно, наполегливість, бажання досягти певного результату і, найголовніше, мати в житті певну мету! Інколи дивишся на людей і розумієш, що вони не знають як і де себе поставити, покласти і що зробити. От так і пливуть за течією! Саме такі люді і йдуть у виші, які їм нав`язали батьки, або просто «за компанію» з друзями!

– Чи слідкуєте за різноманітними телевізійними шоу, який проект Вам подобається?

– Звичайно! Це елемент моєї роботи – знати, що де і як відбувається! Але немає якогось певного шоу, яке я дивлюсь постійно. Є кілька, про які можна сказати – це професійно і круто!

– Ваш життєвий девіз?

– Все що не робиться – все тільки на краще!

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter