Стас Шурінс : я артист, а не торгаш тілом

Новини
Надія Труш30 травня 2011 о 11:521462 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Стас Шурінс : я артист, а не торгаш тілом
Стас Шурінс розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Колу» про свою участь в проекті «Танці з зірками» та відкрив секрет -  які  побаються дівчата.

- Стас Шурінс протягом періоду прямих ефірів шоу «Танці з зірками» втратив вагу, його партнерка по сцені Олена Пуль уже втомилася від ревнощів шанувальниць співака, – каже Еліна Сергачова, представник піар-служби Шурінса та Пуль – Але намагаються тримати себе у формі, впевнено йдуть до мети, перемоги на проекті.

Справжнє прізвище 21-річного Стаса – Рижанін, Шурінс це сценічний псевдонім.

Стасу Шурінсу 1 рікСтасу Шурінсу 1 рік – Стас, чи важко бути танцівником, якщо не професіонал?

– Іноді від насичених тренувань болить спина, дається взнаки стара травма спини. Якось у 15 років впав на уроці гімнастики, виконуючи фізичну вправу на перекладині. Після падіння десь з півроку не міг нормально жити, у спині був нестерпний біль. З роками травма, звісно, минулася. Але зараз, у період проекту «Танці з зірками» стара травма знову нагадала про себе. Окрім цього, постійно «відхвачував» на репетиціях забої, розтяжки. Але зараз відчуваю себе нормально, сповнений сил і енергії.

За час артистичної діяльності траплялися якісь цікаві непередбачувані ситуації?

– Якось виступав на корпоративі, це був день народження 10-річної дівчинки. На свято зібралося приблизно 20 подружок. Я вийшов на сцену зі своїм номером, але реакція дівчат була дуже дивна: вони просто почали знімати мене на телефони. Я цього ніяк не очікував, як себе поводити у такій ситуації – не знав. Але потім «викрутився», дівчата були задоволені виступом.

По закінченні української «Фабрики зірок» Шурінс двічі змінював номер мобільного, щоб не діставали фани

– Стас, чи дарують фанати подарунки і які?

– Найбільше запам’ятовуються й найприємніше для мене –  коли фани розписують будівлі, асфальт, стіни словами підтримки. Це дуже приємно, але переживаю, щоб інші люди не ображалися за такі «шедеври». Після «Фабрики зірок» несподіваним «подарунком» для мене був шквал телефонних дзвінків від шанувальників, довелося навіть двічі міняти номер мобільного. Траплялося, телефонували навіть вночі, ставили тупі запитання, відправляли смс типу «Привіт, як справи?». Мені приємна увага фанів, але я сильно втомлююся, тому у вільний час хочу просто відпочивати.

Стас ШурінсСтас Шурінс Стасу Шурінсу подобаються мініатюрні дівчата

– Які дівчата тобі подобаються?

– Мені подобаються дівчата з багатим внутрішнім світом. Колір волосся для мене не принциповий. Зізнаюся, мені до вподоби мініатюрні дівчата, без шкідливих звичок.

Стас Шурінс впевнений, на еротичну фотосесію не погодиться, мовляв, «я артист, а не торгаш тілом».

Стас, чи плануєш брати участь й надалі у танцювальних шоу?

– Ні, танці це не моє, я співак. Ще не взяв би участь у «Останній герой», «Цирк із зірками», «Лід і вогонь», пожалію власний організм, знаючи себе.

Довідка «Коло»

Пара Стаса Шурінса і Олени Пуль перемогла в шоу Танці з зірками на каналі СТБ.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter