Голова клубу київських відьом Лада Лузіна розповіла Колу про чоловіка і творчість у безладі

Новини
Надія Труш9 червня 2011 о 14:242839 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Голова клубу київських відьом Лада Лузіна розповіла Колу про чоловіка і творчість у безладі
Відома авторка містичних книг про Київ Лада Лузіна розповіла у ексклюзивному інтерв’ю «Колу» про те, чому вирішила писати книги
і про старовинну колекцію, яка дісталася у спадок.

Лада ЛузінаЛада Лузіна А ще розкрила секрет, як доглядає за волоссям та що відбувається з кішкою, коли розповідає про свою домашню улюбленицю.

– Ладо, чому Ви вирішили стати письменницею?

– Коли пишеш книгу, це дозволяє прожити життя своїх героїв, «перенестися» у минуле чи майбутнє. В реальному ж житті все не так. У книзі можна створити свій світ.

– Звідки черпаєте творче натхнення?

Мені дуже подобається Київ, я корінна киянка. Давно захопилася історією столиці, це дуже цікаво. Адже зазвичай ми мало знаємо про місто, в якому живемо. Коли приїжджаємо в інше – стараємось дізнатися більше, відвідуємо музеї. Пишу книги про історію Києва, вони заохочують дізнатися більше про його минуле, відкрити для себе щось нове, незвідане. Наприклад, книгу «Київські відьми» я спершу планувала видати як триптих, тобто мало бути всього три книги. Наразі запланована серія, кожні два тижні читачі можуть прочитати нову книгу з неї.

Лада Лузіна впевнена, що містика дає більше можливостей розкритися їй як автору, тому пише книги на такі теми.

Хобі – у спадок від двох прабабусь

– Чим захоплюєтеся, окрім літератури?

– Колекціоную ялинкові прикраси. Колекція нараховує більше тисячі старовинних і сучасних іграшок, привезених із різних країн світу. Наприклад, нещодавно мама привезла мені із Венеції  чудову новорічну прикрасу із справжнього венеціанського скла. Колекція ялинкових іграшок – сімейна, дісталася у спадок від двох рідних прабабусь. Я з радістю ділюся своїм колекційним родинним надбанням. Приміром, мої ялинкові прикраси експонувалися цього року в музеї Михайла Булгакова.

Одній з іграшок 193 роки

– Ладо, яка іграшка з колекції для Вас найцінніша?

– Для мене вони всі цінні. Зберігаються на балконі, у шафах. Я розсортувала їх тематично, зберігаю окремо, по роках. Наприклад, ялинкові іграшки 40-х років окремо, 80-х окремо і так далі. Стосовно найціннішої, можу відмітити іграшку, виготовлену в Німеччині у 1818 році. Це дитяче ліжечко, на якому спить дитина. Вражає, що на ньому й досі можна побачити сліди від воску свічок, які запалювали багато років тому.

У родині готує чоловік

– Часто готуєте?

– Ні, я не готую зовсім, не люблю цього робити. У моїй родині кулінарить чоловік, у нього це виходить набагато краще за мене.

– Що для Вас означає щастя?

– Я зараз у такому віці, що бурхливих стосунків не потребую, мені це непотрібно. Я вийшла заміж у 30 років, і щастя для мене – це спокій. Чоловіка вибирала правильно, тому можу сказати: стосунки у нас ідеальні. Він із задоволенням читає мої книги, йому подобається фантастика.

– Ладо, власні книги Ви ілюструєте й власними малюнками...

– Я малюю з дитинства, але в художню школу не ходила. Для мене малювання як відпочинок, релакс. Малюнки роблю тушшю.

– Які умови Вам потрібні, щоб комфортно творилося?

– Для того, щоб налаштуватися на творчість, мені потрібний безлад. Затишок мене відволікає. Довгий час я знімала квартиру поруч зі своєю, спеціально для роботи. Друзі, знайомі, які бачили мій творчий кабінет, дивувалися, мовляв, як можу працювати в таких умовах. А мені в таких умовах зручно писати.

Про що не бажає говорити

Лада Лузіна – глава Київського Клубу відьом. Але говорити на цю тему відмовилася.

Письменниця має домашнього улюбленця – кішку, але розповідати подробиці не забажала, мовляв, після подібних розмов її кицька хворіє

Довідка «Кола»

Лада Лузіна – власниця шикарного довгого волосся. Зізналась, що особливого догляду її коса не потребує, просто не заважає волоссю рости, не фарбує.

Лада Лузіна – українська письменниця, журналістка, драматург, сценарист, театральний критик. Справжнє ім’я – Владислава Кучерова. Народилася 21 жовтня 1972 року. Закінчила Київський театральний інститут. Працювала журналістом у газеті «Бульвар» («Бульвар Гордона»).

Книги

«Моя Лоліта» (2002)

«Я – відьма» (2003)

«Секс і місто Київ» (2004)

«Заміж у 30 років» (2008)

«Мій труп» (2009)

Цикл «Київські відьми» (2005-2011)

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter