Учасник 95 Кварталу на Полтавщині знімав телепередачу на фабриці, де виготовляють жіночу білизну

Новини
Ніна Король16 червня 2011 о 10:131633 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Юрій Крапов А ще «кварталівець» Юрій Крапов любить полтавські галушки й баню.

Юрія Крапова глядачі знають за кумедними ролями в «95 кварталі». Нині він веде популярну передачу «Галілео», зйомки якої відбувались і на Полтавщині – на фабриці, де виготовляють жіночу білизну.

Про себе, новий пізнавальний телепроект, хобі та за що любить Полтаву, у притаманній манері кавеенщика розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Колу».

– Що змусило Вас змінити професію і рід діяльності, адже вчились Ви в Суворовському училищі, потім отримали технічну освіту?

– Батьківщина сказала: нам потрібні військові! І я пішов в СВУ, потім Батьківщина сказала: нам потрібні хороші військові! І я пішов у техуніверситет.

– Яким пам’ятаєте себе в дитинстві, у шкільні роки? Чи закарбувались у пам’яті цікаві історії того часу?

– Багато часу проводив на вулиці. Був холериком поза школою, а в школі – зразковим учнем. А ще з шкільних років запам’ятався підручник за 5 клас з історії, гарна палітурка була!

– Як опинились у «95-у кварталі»? Чи був до того досвід участі в КВН?

– Поталанило! Трохи відмітився у «Криворізькій шпані» і «Кривий Ріг-Запоріжжя-транзит».

– Що спонукало стати ведучим «Галілео»? І як би порекомендували знайомим дивитись цей проект по TV, що саме б розповіли про цю передачу?

– О! Наука – це цікаво!  Світ стає вужчим, хоча й залишається  безмежним. А в «Галілео» є й дискавері, і як це працює, і енімал-пленетс, і руйнівники легенд. Все із жанру інфотеймент.

А розповів би про передачу так:

«Все, чого Ви не знали і про що боялися спитати – у науково-розважальній програмі «Галілео»!

Незважаючи на те, яка у Вас освіта, Ви академік чи домогосподарка, «Галілео» відкриє найзагадковіші таємниці науки і зробить це так, що Ви не зможете відірватись від екрана телевізора. Адже ми пояснюємо складні наукові істини доступною і зрозумілою кожному мовою – мовою гумору і відмінного настрою!

Цей світ значно цікавіший, ніж Вам здається! Дивуйтеся разом з  «Галілео» по буднях о 16:30 на «К1»!

– Знаю, що зйомки «Галілео» відбувались і на Полтавщині (в місті Лубни). Що цікавого там відбувалось, із чим Ви експериментували? Коли глядачі побачать передачу в ефірі?

– Були на заводі, де виготовляють одяг для найкрасивіших у світі жіночих  поп – стрінги. Собі не вибрав (усміхається).

(Коли сюжет вийде в ефір, поки що невідомо).

– А чим запам’яталась Полтавщина? Ви ж не раз бували в наших краях?

– О, Полтавщина! У вас чудова кухня, особливо галушки. Ми до десяти разів бували в Полтаві. А баня яка у цьому місті! Там працюють справжні фанати своєї справи, і масаж тобі з сіллю, і трав’яні чаї. Там набираємось сили, відпочиваємо.

– Як відбуваються зйомки пізнавальної передачі та чи дивляться ваші рідні «Галілео»?

– Звісно, дивляться, і «квартал» і «Галілео». «Галілео» ми знімаємо три дні, працюємо близько 16 годин на добу й відразу робимо 20 програм. Паралельно робимо сюжети для України і для німецької ліцензійної передачі.

Цитата

«Я люблю життя в усіх його проявах, тому мені дуже цікаві такі проекти», – каже Юрій Крапов про «Галілео». Окрім того, що працюєш, дізнаєшся ще масу цікавих речей, того, чого не знав раніше».

Усмішка допомагає порозумітися з ДАІ і не тільки

– Уміння жартувати, з гумором виходити з різних ситуацій допомагає Вам у повсякденному житті?

– Професія залишає відбиток на людині, її характері. Мій рід діяльності змінив мене в кращий бік. Адже в пісні «смех и радость мы приносим людям»  – то це про нас, мене і моїх колег. Завдяки гумору стає легше спілкуватись із людьми, з усмішкою цікавіше і простіше жити на світі. Іноді приємно, що звичайні глядачі чи представники ДАІ кажуть: «Можна вам потиснути руку?» І стає приємно, що я роблю свою справу не дарма, що людям це допомагає.

– А фанати не набридають: під будинком чи в соціальних мережах?

– У соцмережах мене немає. Живу нині в хорошому районі Києва, благополучному. А раніше бувало, бо жив  в іншому районі столиці, де контингент усякий, не завжди приємний і товариський.

– Чи є улюблена роль, яку втілюєте на сцені?

– У нас ролі такі, що ми швидко вживаємось, і швидко виходимо з образу, телебачення – не кіно.  Але, мабуть, роль напарника Зеленського одна з найулюбленіших.

– А самі пробували писати жарти?

– Ні, я актор, є чисті автори, є чисті актори. Над жартами працює ціла команда. Але, я думаю, з такою роботою я б звихнувся! Ми їздимо, виступаємо, бачимося з людьми, відчуваємо атмосферу залу, а вони сидять і творять жарти. Я б так не зміг, це дуже тяжкий труд.

– Із ким із колег, зірок шоу-бізнесу підтримуєте дружні стосунки, товаришуєте?

– Не думаю, що в шоу-бізнесі надто дружать, хіба поодинокі випадки.  А товаришую з багатьма. Як у всіх нормальних людей, у мене є коло друзів. А загалом я сімейна людина, добре, коли в сім’ї все гаразд.

Вдома няньчить шестимісячного сина та розводить екзотичних тварин

– Як проводите вільний час? Де і як любите відпочивати, в Україні чи за кордоном? Полюбляєте активний чи пасивний відпочинок?

– Удома! Удома  – це як матрьошка: в Україні – в Києві – на Оболоні. А тут можна й активно, і пасивно.

– Чому в їжі надаєте перевагу? Страви якої кухні любите? Чи самі умієте готувати?

– Надаю перевагу кухні під назвою від коханих жіночих рук любимых, тобто українській. А сам раками б вас пригостив  зі спеціями в соусі «zipper-ямі-ямі» з окрошкою на квасі.

Чи маєте хобі, щось колекціонуєте?

– Не захламлюю квартиру різним збиранням. А от друг-тераріуміст три роки тому «пісадив» мене на екзотичних тварин. Тепер у мене вдома живуть висловуха шотландська кицька, папуга, скорпіон і є міні-мурашник. А серед моїх захоплень футбол, ним я займвся.

– Ви часто в роз’їздах: на гасторолях, на зйомках «Галілео». Хто доглядає екзотичних мешканців квартири?

– Спасибі моїм домашнім. Вони й доглядають, у дружини піврічний Костик, якому треба багато уваги, і ще й екзоти. Але коли я вдома, то допомагаю дружині, адже, самі розумієте, вік у сина такий, що дуже вимотує.

Довідка «Кола»

Народився 13 вересня 1973 року Кривому Розі у сім’ї вчительки та інженера.

Закінчив Суворовське училище, навчався в Криворізькму Університеті (1991–1996). Має вищу технічну освіту.

Ще в університеті пов’язав своє життя з КВН, грав з нинішніми колегами по цеху в команді «95 квартал».

Був ведучим у проекті телеканалу «Неймовірні історії Ріплі».

З березня 2011 року – ведучий пізнавальної програми «Галілео» на «К1».

Факти

Працював фотографом, фотооператором.

За професією  – гірничий інженер, працював  півтора року, в шахті.

Захисник футбольної команди зірок «Маестро».

Любить рибалити.

Зріст – 176 см.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter