Батьки дітей, які там бавляться чекають, що хтось прийде викосити цю алергенну траву. Тим часом їхні діти ходять гратися в зарості отруйної трави.
Жителька селища розповіла, що на дитячому майданчику, який знаходиться в їх місцевості, кожного дня збирається чимало дітлахів з батьками на майданчику, який заріс амброзією.
Раніше даний майданчик був завжди доглянутий. А тепер всім стало все одно до того, в якому він стані. У тому числі й батькам дітей, які там відпочивають.
- Я обурена жителька, - розповідає Анна Бабчук. - Кожного дня я проходжу повз цей майданчик і мене лякає в якому він стані. Коли його восени відновили, то батьки самі збиралися, фарбували, викошували траву. А зараз за ним ніхто не доглядає, хоча дітей в нас в районі дуже багато. І особливо багато їх збирається увечері після спеки, як мінімум 30-40 дітей разом з мами. Але зранку, коли я йду, то бачу, що на майданчику трави по коліна. Він обріс весь амброзією, яка дуже зараз шкідлива, оскільки цвіте саме в даний період. А ще урни для сміття переповнені бляшанками, бо там молодь часто проводить свій вільний час. В інших районах, на скільки я знаю, за дитячими майданчиками слідкують самі мами. Зараз же за нашим майданчиком ніхто не слідкує. Всі тільки обурюються, жаліються, і думають, що нехай хтось інший його прибере, але не вони. Місцеві мами стверджують, що не знають до кого можуть звернутися, щоб викосили шкідливу рослину. - Мене дуже хвилює, що на нашому майданчику є амброзія, яка є алергеном для дітей, - говорить мама, чия дитина часто гуляє на даному майданчику. – Тут збирається багато дітей, а на майданчику ще й скло лежить. Але ми не знаємо до кого звернутися, щоб викосили цю амброзію. У ЖЕК , який господарює на Івонченцях стверджують, що вони не відповідають за дитячий майданчик. - То приватний сектор, ми за на нього не відповідаємо, - говорять в приймальній ЖЕК №7. - Ми жителям Івонченців, за необхідності, тільки довідки видаємо. Довідка «Кола»: Амброзія полинолиста належить до карантинних бур'янів, які наносять великої шкоди не лише сільському господарству, але й здоров'ю людини. За життєвою стратегією - заселяє сади, городи, узбіччя доріг, залізничні насипи, луки, пасовища, пустирі тощо. Нагадуємо, на останній сесії міської ради вирішували питання дитячих майданчиків Полтави.