Полтавці не можуть позбутися розваленого захаращеного вуличного туалету у своєму дворі

Ситуація
Валентина Зайченко19 жовтня 2011 о 16:061786 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці не можуть позбутися розваленого захаращеного вуличного туалету у своєму дворі
Мешканці двору за адресою Сінна, 4а просять міську владу знести вуличних туалет в їх дворі.


Туалет не функціонує – одна кабінка забита наглухо, інша – завалена гілкамиТуалет не функціонує – одна кабінка забита наглухо, інша – завалена гілками

Люди говорять, що туалет знаходиться в жахливому стані, і тільки спричиняє незручності – неприємний запах, візити непрошених «гостей» до двору тощо. Міська влада туалет залишила на місці, мотивуючи це тим, що деякі оселі ще не обладнані каналізацією, тому туалет зносити не можна.

Вуличні туалети – спадок минулих років. Вони знаходяться в багатьох дворах центру міста, де будинки не були обладнані каналізаційною системою. Такі туалети належать власникам квартир двору.

Деякі з таких будинків і досі залишаються без каналізації. Але більшість людей собі встановили в оселі усі зручності. Від так, вуличні туалети стають просто непотрібними, мешканці будинків перестають ними користуватися і опікуватися. Але такі «привиди» минулого створюють незручності.

– В цей туалет ніхто не ходить. Але ще донедавна в наш двір ходило пів-Полтави. Різні сумнівні компанії напідпитку тощо. Цей туалет постійно неприємно пахне і заважає у дворі. І ми не можемо його позбутися. Зверталися і до міської влади, щоб його знести або перенести, але нам відмовили, – розповів мешканець двору за адресою Сінна, 4а.

Міська влада повідомила мешканців двору, що не може перенести туалет, бо немає іншого для нього місця. Адже поряд знаходяться багатоповерхівки, дитячі майданчики, а по прибудинковій території прокладені комунікації зв’язку, «Водоканалу», «Теплоенерго» тощо.  А знести туалет також не можна через те, що кілька квартир ще не обладнані каналізацією і користуються ним.

Хоча насправді, користуватися таким туалетом було б доволі складно. Двері однієї кабінки наглухо забиті дошками, інші двері відсутні взагалі. Щоб врятуватись від запаху, отвір мешканці прикрили гілками.

У відповіді ж міської ради зазначено, що знесення дворового туалету можливе лише у випадку, коли всі, без винятку, квартири будуть обладнані системою водовідведення.

Що ж робити, щоб позбутися непотрібної кабінки М/Ж, радить Сергій Білан, перший заступник начальника управління житлово-комунального господарства.

– Вуличні туалети належать мешканцям цих будинків, у дворах яких стоять ці туалети. Жителі будинку повинні опікуватись туалетом, чистити, ремонтувати його. Якщо в усіх квартирах вже проведена каналізація і туалет став не потрібен, то можна написати заяву у ЖЕД з проханням знести непотрібну споруду. Знесення для мешканців безкоштовне, – розповів Сергій Білан. – Якщо ж хоч в одній з квартир, яким належить туалет, не буде проведена каналізація, то знести його не мають права.

Залишається питання, якщо туалет не придатний для використання, то куди ходять справляти нужду мешканці трьох квартир, які ще не обладнані каналізацією?

До теми: Полтавські водії скаржаться на відсутність туалету


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter