Полтавські поети та музиканти об’єдналися, видавши збірку віршів без упереджень

Новини
Валентина Зайченко7 листопада 2011 о 20:401249 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавські поети та музиканти об’єдналися, видавши збірку віршів без упереджень
Фоторепортаж. 5 листопада у пивниці «Сто доріг» полтавські автори презентували збірку поезії.


Збірка особлива тим, що в ній зібрані різнопланові автори, представники різних субкультур, віку  – полтавські музиканти, починаючі поети, відомі в Україні та за її межами автори. Також у збірці – вірші полтавського поета Дмитра Бурлаки, який помер 8 років тому у 30-річному віці. Саме йому і присвячена ця книга.

У збірці, як говорять самі автори, сучасна поезія без упереджень. Читач у ній зможе знайти образи з власного життя, впізнати вулиці, на яких виріс, серед авторів – знайти знайомих, адже  імена їх відомі багатьом у Полтаві. У віршах зустрічається нестандартний стиль, ненормативна лексика.



Відео з заходу на сайті "Колорама" .

Таким же, як і вірші, була їх презентація – без упереджень.

Відкрив вечір вступним словом Анатолій Волик, один з авторів збірки і колишній музикант гурту «Онейроїд». Анатолій Волик відразу попередив, що у нього похмілля, тому просив ввійти в його положення. На початку вечора він свої вірші не прочитав, але наприкінці вже, ймовірно, йому стало краще, і він представив публіці й свою поезію.

Атмосфера в залі була більш ніж дружньою. Ті, хто були на сцені, і ті, хто в залі – майже усі близькі друзі. У невеликому залі були «тільки свої». Авторам, що читали зі сцени вірші, друзі замовляли «на біс» твори, які сподобались. Справжній фурор справив автор Юрій Кузнєцов, його вірші слухали найуважніше, аплодували найбільше. Юрій Кузнєцов читав свої твори емоційно, граючи їх. Та й самі тексти не дозволяли покинути слухати й на хвилину.

«Тролейбус притягує багатьох, бо схожий на сумну тваринку»

Особливе місце в збірці займають тролейбуси. Вони присутні і в віршах, і в оформленні книги.

– Тролейбус використовують часто у творчості. Наприклад, навіть, Цой співав «Троллейбус, который идёт на восток». Чомусь вигляд тролейбуса притягує. Він виглядає якимось сумним. Можливо, це через його роги. Він схожий на тварину. Тролейбус – це ніби перехідний період між царством усього живого та царством техніки, – розмірковував Анатолій Волик на презентації книги.

Особливу подяку і в книзі, і на презентації висловили міському тролейбусному депо. Туди без перешкод пустили тих, хто створював книгу і дозволили фотографувати старі тролейбуси, взяти карту з старими маршрутами та зупинками тролейбусів, якою оздобили обкладинку книги.

Саму збірку можна було придбати за 10 гривень. Як сказали автори, така  сума – очевидно, не задля збагачення, а для того, щоб покрити витрати.

Як розповів на вечорі Анатолій Волик, книга з’явилася завдяки двом людям, які за рік доклали максимум зусиль і є авторами збірки – Діма Карєлін та Ялина. Але книги могло б і не бути, якби не меценат, який допоміг коштами.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter