Як правильно користуватися парфумами

Теми
Надія Труш18 березня 2012 о 10:275978 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як правильно користуватися парфумами
Дізнайтеся про те, як вибрати парфуми та правильно ними користуватися.

фото advocat-cons.infoфото advocat-cons.info

Парфуми – невід’ємна частина іміджу, образу сучасної жінки чи чоловіка. І якщо як обирати парфуми ми знаємо, адже користуємося зазвичай правилом «подобається – не подобається», то як правильно ними користуватися, знають не всі. Про секрети парфумів, якими володіла ще неповторна Клеопатра, читайте далі.

Парфуми можуть не лише дарувати приємний аромат, а й підкреслювати характер, індивідуальність, а то й емоції людини. Адже Ви, мабуть, спостерігали за собою, що іноді Вам до вподоби ніжні романтичні запахи, а через деякий час поспішаєте до магазину, аби придбати парфум більш насичений ароматом.

Типи парфумів

Квіткові. Такі парфуми можуть бути абсолютно різними, відтінки змінюються від терпких ароматів, до м’яких і свіжих.

Шипрові. Свіжі, з легким відтіном гіркоти. Основа запаху: мох чи дерево, бергамот, різні суцвіття, цитрус.

Цитрусові. Запахи відрізняються різкістю, свіжістю. Основа: апельсин, лимон, лайм, грейпфрут, бергамот.

Фужерні або папоротеві. Тонкі й вишукані аромати. Основа: зелений мох, екстракт лаванди, запашні трави. Можуть бути й доповнення: цитрусові чи амброві нотки.

Амброві. Аромати таких парфумів називають сексуальними, загадковими, через їх яскравість, стійкість, насиченість. Основа: сандал, мускус, ваніль, амбра.

Озонові. Легкі аромати, нагадують морський бриз.

Фруктові аромати. Аромат таких парфумів солодкий. Основа – запахи фруктів: диня, яблуко, ананас, персик, гранат, суниця тощо.

Пряні аромати. Парфум такого типу поєднує у собі аромат квітів, фруктів, прянощі. Основа: аромати кориці, коріандру, гвоздики, кардамону тощо.

Поради щодо купівлі парфумів

1. Не варто купувати парфуми у невеликих магазинчиках, або в кіосках біля зупинок, де «справжні французькі парфуми» продають «зовсім недорого». Краще робити такі покупки у спеціалізованих магазинах, або замовляти через каталоги перевірених косметичних чи парфумерних компаній-виробників.

2. Не вибирайте парфуми поспіхом, наприклад, повертаючись із роботи додому. Тоді Ви будете думати лише про те, чи всі продукти, які планували купити, придбали в супермаркеті та що ж такого смачненького приготувати родині на вечерю. Зосередитися на собі, коханій, не вийде….Тому ідеальний варіант: виділити вибору парфумів один вихідний. Або як мінімум, кілька годин.

3. За кілька годин до походу в магазин, не користуйтеся будь-якими ароматизаторами, кремами. Шкіра повинна мати лише природній запах, так краще сприйматиметься аромат під час вибору.

4.Табу на нюхання парфумів прямо з флакону! Адже ви почуєте лише верхні нотки аромату, сам запах лишиться не відкритим повністю. І якщо ви придбаєте, а через кілька днів такий парфум може піднести вам «сюрприз», мати зовсім інший запах.

5. Парфум при виборі краще наносити на шкіру зап’ястя або внутрішнього згину ліктя. Саме у цих частинах тіла парфум проявляє свій справжній запах. До речі, подібним секретом користувалася стародавня цариця Клеопатра: аби запах тримався якомога довше, наносила ароматичну воду чи масла у внутрішній згин колін.

6. Якщо ж парфум неможливо нанести на шкіру, попросіть у продавця пробник аромату.

7. Цікавий нюанс: якщо ви не відчуваєте аромату через певний час, значить він ідеально вам підходить.

Наносити парфуми потрібно в міру. (фото pyramid-royal.com)Наносити парфуми потрібно в міру. (фото pyramid-royal.com)

Використовуйте парфуми помірно, інакше ризикуєте зіпсувати власний одяг та настрій оточуючих

Раніше вважалося, що парфуми наносити потрібно у місця, які найчастіше цілують. Наприклад, у ХІХ столітті панянки напахчували волосся, адже кавалери частіше цілували розкішні зачіски дам. Невелику краплю парфумів потрібно нанести на згин зап’ястя, за мочкою вуха, на бічну поверхню шиї, в ямку між грудей. До речі, аромат можна наносити й на одяг. Але розбризкувати його при цьому потрібно не надто близько, інакше можуть бути плями. Головна умова: використовувати парфум помірно. Інакше замість спокусливого аромат може перетворитися на нав’язливий, а то й неприємний для оточуючих. Наприклад, вдень двох-трьох розпилень туалетної води буде досить. Якщо ж збираєтеся на вечірку чи вечерю, то можна обрати й інтенсивніші аромати.

Парфуми можна зберігати до 5 років

Як правильно зберігати парфуми: бережіть від зайвого світла і спеки. Після відкриття пляшечки чи флакону аромат парфуму може зберігати свої якості 2-5 років. Хоча колір може трохи змінитися, але це не значить, що парфум зіпсувався. Хоча існують й інші переконання, що довго зберігати парфуми не варто. Найбільш стійкі зразки втрачають запашні властивості через 14-15 місяців зберігання. Тому не забувайте дивитися на дату виготовлення.

Парфум з феромонами. Вважається, що такі парфуми можуть відновлювати біохімічну рівновагу, викликати сексуальне бажання. Придбати такі можна в аптеці, магазинах елітної парфумерії, інтернет-магазинах.

На вироби зі шкіри парфум краще не наносити!

Наносити парфум рекомендовано так: розсіяти перед собою на відстані 30 см парфум, а потім зайти у таку ароматичну хмарку. Інший спосіб: розпорошити туалетну воду чи парфум на ділянки шкіри, де легко відчувається пульс. Надовго запах зберігає чисте волосся. Але на завитки розпилювати туалетну воду неможна, бо спиртова основа парфумів їх зневоднює. Добре вбирає аромат одяг з бавовни, шерсті, шкіряні та хутряні вироби. Однак на самі речі розвіювати парфум не рекомендується, бо залишаться сліди. Парфум слід наносити лише на сухе тіло, бо якщо робити це, щойно вийшовши із ванної чи душу, може бути подразнення. Адже парфуми мають спиртову основу, яка «забивається» у відкриті пори.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter