Протягом березня полтавці можуть помилуватися ексклюзивними листівками та жіночими дрібничками ХІХ-ХХ століття.
дивіться ТУТ.
- Це уже не перша моя виставка, - говорить пан Юрій. – На ній є листівки, які уже презентувалися раніше, а є і такі, які до цього не оприлюднювали. Скільки листівок нараховує колекція, сказати важко, їх більше 200 це точно. До речі, у моїй колекції цікавою може бути не лише оформлення листівки, а й напис на ній. Наприклад, на одній зберігся запис: «Милый, если ты не приедешь к нам на дачу, я повешусь…на шею кому-нибудь другому». Дуже тонкий гумор, чи не так?
Не менш цікавим експонатом є старовинний каталог, у якому представлені жіночі капелюшки. Вибір – на будь-який смак вибагливих красунь ХІХ-ХХ століття. У каталозі вказано з чого виготовлений головний убір та вказана його ціна. Ще й поради є, для чого той чи інший капелюшок підійде (для прогулянки, приміром).
Поціновувачам старовинної музики на виставці також є що побачити, там презентують рідкісні зібрання нот і платівок. Деяких виконавців присутні могли почути. Також зібрані різні дрібнички: книжки, коробочка з-під сигарет, календар тощо. Присутні захоплено роздивлялися не лише старовинні еротичні листівки, а і гумористичні, портрети відомих, серед яких була і актриса Віра Холодна (народилася у Полтаві).
Про вартість листівок колекціонер не говорить, вважає усі рідкісними, адже доводиться працювати немов бджілка, шукаючи старовину, говорить Юрій Меліхов. А дехто із друзів колекціонера у своїй промові зауважив, мовляв іноді бувають випадки, коли знайти унікальні речі можна на смітнику.
Також читайте:
У Полтаву привезли націоналістичну виставку розсекречених архівних документів (+фото)
Полтавський митець зізнався в коханні та представив відроджене народне ремесло (+фото)
У літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського проходить виставка старовинних листівок, платівок з музикою, книг з нотами. Унікальні рідкісні речі, у тому числі й жіночий каталог моди минулого століття презентував сьогодні відомий полтавський колекціонер Юрій Меліхов.
Фотоогляд з виставки –