У Полтаві майбутніх ветеринарів закликали долучитись до волонтерства – допомагати чотирилапим (фото)

Новини
25 березня 2013 о 18:031349 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві майбутніх ветеринарів закликали долучитись до волонтерства – допомагати чотирилапим (фото)
25 березня для студентів 3-го курсу ветеринарного факультету аграрної академії провели незвичну лекцію.
До них на заняття прийшли волонтери Полтавської обласної благодійної організації Центру захисту живої природи «Юний  Європеєць». Майбутніх ветеринарів закликали не бути байдужими до безпритульних тварин та долучитись до волонтерства.

До теми - У Полтаві притулок для тварин збудують, але пізніше і за межами містаСтудентам Полтавської державної аграрної академії розповіли про історію створення та мету організації «Юний європеєць». Для них показали кілька відеороликів з тваринами, після перегляду яких мало хто може утриматись від емоцій та сліз.

– Нам потрібні волонтери, – говорять активісти «Юного Європейця». – Допомога потрібна різна: знайти господаря чотирилапому, перетримати його, погуляти з тваринами і так далі.

Слухачів лекції просили бути хоча б більш милосерднішими і уважнішими. А саме не проходити повз тварин,  яких можна побачити на вулиці без господаря – нагодувати їх. Також – звертати увагу на оголошення про пошук тварин. Можливо, за собакою чи котом, якого ви бачили, плаче  чиясь дитина, сумує господар.

До речі, австрійці приїдуть стерилізувати полтавських безпритульних тварин

На питання від директора благодійної організації, чи після прослуханого та побаченого не виникло бажання долучитись до них, майбутні ветеринари відповідали  невпевнено. Але, після заходу 18 студентів все ж таки забажали стати волонтерами, і , навіть зібрали більше 300 гривень для допомоги тваринам.

Довідка "Кола":

Якщо у Вас з’явитися  бажання допомагати чотирилапим, звертайтесь за координатами:

вулиця Петра Юрченка, 18. Телефони (0532) 65-54-43, (063) 262-75-59, (066) 679-37-89