Як правильно обрати кондиціонер: поради професіоналів

Новини
31 травня 2013 о 16:462253 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як правильно обрати кондиціонер: поради професіоналів
Літо в Україні останніми роками було досить спекотним, цього року прогнозують таке саме.
Люди шукають будь-який шанс отримати бажану прохолоду. У цьому їм допомагають різноманітні винаходи, без яких зараз не можливе людське життя. Кондиціонери стали неодмінним атрибутом офісів та дому. Що врахувати під час вибору кондиціонерів та їх встановлення, аби не зашкодити здоров’ю? Про це розповів Павло Удовиченко, керівник комерційного відділу  полтавської компанії «Де Люкс Системи».



До речі, на Полтавщині не так багато компаній, які спеціалізуються на охолоджувальній техніці. Однією з найкращих вважають «Де Люкс Системи», яка надає повний спектр послуг – від проектування до постачання, монтажу та сервісного обслуговування обладнання. Вона працює по всій Україні, що говорить про високий рівень фірми.

– Кондиціонер – це не простий прилад, як вентилятор, наприклад,  який легко купити в магазині, а цілий механізм, – розповідає Павло Удовиченко, керівник комерційного відділу компанії «Де Люкс Системи». – Тож до придбання треба підійти зважено. Спеціалісти, які є в нашій компанії, завжди допоможуть у цьому.

Як підібрати, відповідно до площі приміщення



– Для дому розрахунок кондиціонера виконується дещо спрощено: враховується площа приміщення, кількість людей, які живуть у кімнаті, сонячна це кімната чи ні, – говорить Павло Удовиченко. – Враховується також наявність будь-якої техніки. Загалом, вибираючи кондиціонер, варто брати до уваги все, що стосується тепла, аби людина могла відчувати максимальний комфорт у приміщенні. Якщо це промислова будівля, то потрібно розраховувати ті ж параметри, але набагато точніше. У нас є спеціальна інженерна група, яка займається цими розрахунками.

У кімнатах, в які заходять максимум три-чотири особи (тобто родина), температура  не дуже піднімається, чого не можна сказати, наприклад, про торговельне приміщення, в якому люди знаходяться постійно в русі, звідси – і температура вища. Тож згадані аспекти потрібно максимально брати до уваги, бо інакше техніка може не впоратись зі своєю роботою.

Як читати позначки потужності



Основне, що повинен знати покупець, вибираючи кондиціонер – це площа кімнати, де будуть монтувати прилад, кількість мешканців та розташування її відносно сонця. Потужність кондиціонера позначається цифрами:  07 (до 15 м2), 09 (до 25 м2), 12 (до 35 м2), 18 (до 55 м2), 24 (до 70 м2), 30 (до 80 м2), 36 (до 90 м2 ). Саме за цими даним  майбутній покупець може прицінитися до придбання.

Ціна приладу – від 2300 грн, встановлення  – від 700.

– Ще варто брати до уваги, в яку саме за функцією кімнату будете ставити кондиціонер: якщо вітальня – це одне, а кухня – зовсім інше. Лише знаючи характеристики своєї квартири, можна правильно обрати собі кондиціонер.

Що можна обрати додатково



Внутрішнє наповнення техніки залежить від індивідуальних побажань клієнтів. Можна поставити звичайну техніку, а можна, наприклад, з іонізатором чи додатковими фільтрами для очищування повітря, орієнтованими на алергіків. Усе це потрібно обговорювати персонально з клієнтом. Це впливає на ціну.

Різновиди кондиціонерів





Існують три основні види кондиціонерів

1. Мобільні кондиціонери – єдиний вид цієї техніки, який можна встановити самостійно. Він оснащений невеликими коліщатами, завдяки чому може вільно переміщуватися по приміщенню.

2. Настінний, або спліт-система кондиціонер на сьогоднішній день – один із найбільш затребуваних видів. У більшості будинків або квартир нині встановлюють саме настінні прилади. Монтувати такі кондиціонери найкраще довірити фахівцям, аби не пошкодувати потім.

3. Віконний – також один із поширених, завдяки невисокій вартості, простоті в експлуатації. Він установлюється таким чином, щоб більша частина перебувала на вулиці, а в кімнаті ж була невелика панель керування, за допомогою якої охолоджене повітря надходило в приміщення.

Менш поширені кондиціонери

Канальний – встановлюється лише за наявності підвісних стель, за якими повністю ховається блок керування. Завдяки особливостям своєї конструкції, він здатний охолоджувати одночасно кілька приміщень.

Касетний. Для нього також необхідна підвісна стеля.  Головна перевага такого кондиціонера – його непомітність, адже помітно лише його ґрати.

Колонний кондиціонер вимагає чимало місця в приміщенні. Його не рекомендують встановлювати в будинках або квартирах.

«Де Люкс Системи» працюють лише з якісним обладнанням



– На українському ринку представлені різні виробники, серед яких більшість випускає свою продукцію в Китаї, – говорить фахівець Павло Удовиченко. – До цього потрібно ставитися спокійно та нормально, лише потрібно розуміти, що є якісна сертифікована продукція, а є неякісна. Наша фірма працює лише з перевіреними брендами, які сертифіковані на території України.  Будь-який покупець може попросити у нас сертифікат на ту чи іншу партію продукції. Звісно, якщо поставити поряд китайську техніку з перевіреними брендами (наприклад, виготовлену в Малайзії чи Таїланді), то різниця в якості буде помітна. Однак треба розуміти, що й ціна автоматично збільшиться в 1,5-2 рази стосовно останніх.

Гарантія



Найчастіше завод-виробник дає гарантію на кондиціонер 2 роки. Щоправда, інколи виробники проводять певні акції, тоді гарантійне обслуговування збільшується до 5 років.

Як не захворіти від кондиціонера

Якщо кондиціонер експлуатувати правильно, він не зашкодить здоров’ю. Та нерідко споживачі досі вважають, що кондиціонери – небезпечні. – Але причина небезпеки  у неправильному користуванні: якщо на вулиці дуже спекотно, а хочеться  якнайшвидше охолодитися, температуру можуть виставляти бездумно. Звідси – застуда. Отже, різниця між температурою на вулиці та в приміщенні, де працює кондиціонер мусить бути не більшою 7-8 градусів.

По-друге, людина не повинна знаходитися поряд із кондиціонером під прямим потоком холодного повітря.

Окрім цього, потрібно проводити сервісне обслуговування техніки двічі на рік, або хоча б мінімум один раз перед увімкненням. В обслуговування входить чищення  внутрішнього та зовнішнього блоків, знезараження, заміну фільтрів. Якщо цього не робити, то через певний час утворюються небезпечні мікроби, які можуть потрапити у квартиру.

Якщо правильно обслуговувати техніку, берегти її та вчасно проводити сервісне обслуговування, то вона може прослужити від 7 до 12 років.

Про фірму



«Де Люкс Системи» проектують, монтують, проводять пусконалагоджувальні роботи і здають в експлуатацію вентиляційні системи будь-якої складності на різних об’єктах. Так само компанія займається продажем і встановленням будь-яких систем кондиціонерів. Фірма надає 1 рік гарантії та монтажні роботи.

Тільки у «Де Люкс Системи» вам професійно допоможуть обрати кондиціонер та якісно його встановлять.

Адреса: 36007, м. Полтава

вул. М. Бірюзова 81-В, оф. 15

тел.:(0532) 615-617;

694-801; 615-657

www.proholoda.com

info@proholoda.com



З історії винаходу кондиціонера

1902 року американський інженер-винахідник Вілліс Керриєр створив холодильну машину, яка стала прообразом теперішніх кондиціонерів. Незважаючи на цей факт, знадобилося ще 27 років, аби створили перший кімнатний пристрій. Епохи змінювалися, техніка вдосконалювалася, і тепер люди мають повноцінний механізм для охолодження.

Автор Олег Дубина

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®