Полтавці забирають скалічених тварин: історії з життя

Новини
3 серпня 2013 о 17:321328 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Полтавці забирають скалічених тварин: історії з життя
У Полтаві намагалися прилаштувати безпритульних тварин.


У Полтаві шукають господарів для безпритульних тваринУ Полтаві шукають господарів для безпритульних тварин

Волонтери місцевої зоозахисної організації «Право на життя» влаштували чергову акцію «Хочу додому».
Цього разу їм пощастило з погодою. Дві останніх проводили під дощем. Та попри погоду, тоді їм вдалося знайти нових господарів для тварин. Прилаштували навіть тваринок –інвалідів.
Під час першої акції, яка відбулася1червня, господарку знайшов песик без лапки. Дівчинка Лапочка потрапила у капкан й поранилася. Спочатку ветеринари намагалися врятувати її лапку, але почалося відмирання тканини. Лапку довелося ампутувати.
Трилапого рудого песика помітила одна жінка, яка проходила повз у своїх справах. Їй стало шкода тваринку. Вона не дійшла, куди збиралася та повернулася за собачкою. Забрала додому й сказала, що годувати її буде ледь не з ложечки.

На останній акції прилаштували кошеня без ока.
– У нас на Половках та Зигіна дуже складна ситуація по кашачих з вірусами. Буквально всі кошенята, що народжуються у підвалах, помирають страшною смертю від вірусів. У них загниваються очі та витікають, – розповіла волонтерка організації Ірина Плюсніна. – А одне з них вдалося врятувати.
Чорненького малюка забрали господарі.
Більше фото з акції «Хочу додому» дивіться тут.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter