Із того часу багато змінилося, але й зараз люди часто презентують одне одному книги і дбайливо поводяться з цими носіями інформації.
Сьогодні видавництва друкують товар на будь-який смак, але, звичайно, споживачу хочеться придбати якісну продукцію за помірну ціну. Таку вам запропонують у книжковому складі, що на Червоноармійській, 3. Тут зможете знайти дитячу літературу, методичні та навчальні посібники, словникову продукцію оптом та вроздріб.
Книгознавець Недовінчана Галина Григорівна розповідає, що найширше у їхньому складі представлена саме література для дітей. Для наймолодшої аудиторії тут можна купити книги-іграшки з очима, вушками; книги, що розмовляють; книги для купання (водонепроникні з ілюстраціями); книги-магніти, які розвивають моторику рук та мислення.
Такі ультрасучасні видання допоможуть привчити дітей читати змалечку, зробити це їхнім хобі. Важливо, щоб батьки читали казки малечі, адже саме з таких творів вона дізнається, що добро завжди перемагає зло. Книга прищеплює відчуття відповідальності, робить дитину більш доброзичливою, утверджує позитивне ставлення до світу. Звичка читати, набута в дитинстві, залишається на все життя, переходить із нами у дорослий світ.
Для дошкільнят тут знайдете розмальовки та музичні книжки, пазли, абетки українською, російською та англійською мовами.
Представники цього підприємства періодично організовують цікаві акції для малечі. Наприклад, цього літа вони проводили конкурс дитячого малюнка під назвою «Мій улюблений казковий герой». Участь у змаганні взяли дітлахи із трьох полтавських садочків, а також охочі, які прочитали оголошення про захід. Жоден учасник не залишився без подарунка.
Працівники книжкового складу підготувалися вже й до нового навчального року. Сюди завезли навчальні посібники та хрестоматійні збірники, зошити, альбоми для малювання, ручки, олівці, рюкзаки тощо. Тож тут зможете значно економніше скупити вашого учня до школи.
– Ми беремо лише ті книги для учнів та підготовки до школи, які затверджені або рекомендовані Міністерством освіти і науки України. Ці видання складені відповідно до шкільної програми та санітарних норм, – зазначає Галина Григорівна.
До теми - Близько ста полтавців читали книги посеред Жовтневої
Є на складі й видання, які зацікавлять дорослого читача: українська та російська класика, науково-популярна, детективна, фантастична література, книги з психології.
Сюди ви можете звернутися, якщо не знаєте, що подарувати близьким чи знайомим. А вибрати на книжковому складі є з чого: на полицях красуються солідні видання українських та російських класиків зі спеціальним оформленням, високоякісним папером, тексти на якому надруковані в оригінальному обрамленні. Перед такими витворами мистецтва не втримається пересічний читач, а що вже казати про справжніх книголюбів!
Також тут ви зможете придбати літературу, яка повинна бути у кожної господині на кухні. Посібники з кулінарії на книжковому складі представлені кольорові та чорно-білі, є маленькі та великоформатні видання, а також подарункові.
Галина Григорівна наголошує, що в них покупці можуть придбати друковану продукцію дешевше, ніж у інших книгарнях міста. Говорить, що одного разу шукала потрібне їй видання і знаходила його в магазинах Полтави за 170 гривень, а пізніше воно з’явилося у них на складі за 75.
– Ми намагаємося виконати бажання наших клієнтів, шукаємо та замовляємо книги, які їм потрібні, – говорить книгознавець.
Широко представлені на складі листівки, плакати, грамоти, подяки, запрошення для офіційних установ і для приватних осіб.
Наближається осінь, і скоро довгі холодні вечори може скрасити хороша книга, особливо в комплекті з пледом та гарячим чаєм, яку Інтернет не зможе замінити в жодному разі.
Адже, як сказав класик, людина, яка не читає, втрачає себе, а нація, яка не читає, втрачає свою історію.
Замовити продукцію ви зможете за телефонами:
книжковий склад –7-17-04, 61-34-74, 61-34-91, (095) 74-97-127.
Придбати вроздріб у магазині «Книга»: м. Полтава, вул. Червоноармійська, 3, 1-й поверх.
Автор Наталія Сіробаб
«Книга – найкращий подарунок» – автомобілі з таким написом у радянські часи везли друковану продукцію в райони та села.