На вечорі збирали гроші на медичне обладнання.
В пабі «Хмільний бик» пройшов літературно-музичний вечір, організований творчою організацією "Что, Где, Когда".
Акцент був зроблений на тому, що крім «своїх» на вечері виступали поети із Харкова.
- Ці поети десантуються до нас із метою захопити полтавського слухача своєю поезією. Сподіваємося, що все пройде успішно, а не так як "Омаха-бич" (невдала операція-висадка американськими військами на берег окупованої нацистами Франції під час Другої Світової в Нормандії, - прим. ред.), - Ярослав Борута, організатор.
Те, що вечір проходить не традиційно - на вихідних - організатори коротко прокоментували:
- Десант завжди висаджується у неблагодійних умовах. І чим вони гірші, тим приємніше перемога.
Бомби скидували Анна Гунько, Олена (Helen Nobody), Сергій Савченко та проект «Дети морга» з Харкова. Свіжа поетична кров із першої столиці загалом справила гарне враження на слухача. І хоч пишуть вони про ті самі проблеми, що і у нас – нещасне кохання, самокопання, відрив від соціуму, соціальні мережі та інше - все ж на вечері було не так прозаїчно, як зазвичай це буває на рядових літтусівках.
Найбільше всіх вразив харківський проект «Дети морга» на чолі з поетом Марком Пангудом. Під акомпанемент клавішних вони влаштували перфоманс на тему злободенних проблем.
Полтавським же бомбардувальником став поет Ярослав Борута. Він атакував всіх своєю інтелектуальною поезією. Музичний супровід забезпечили полтавські музиканти Дарія Завгородня та Максим Глушко.
Крім пасивного всотування мистецтва публіці запропонували бути не тільки спостерігачами, а й творити вечір разом. Всі бажаючі ставили питання поетам та дискутували. "Літературний десант" перетворився на «братську» зустріч.
Також на вечорі «ЧГК» разом із благодійною організацією «Взаємопоміч» збирало кошти на апаратуру для онкогематологічного відділення дитячої міської клінічної лікарні. Цю акцію вони не афішували, бо вважають, що добрі справи потрібно робити мовчки.
Фото: Дар'я Розумняк