У разі необхідності потерпілі за медичними показниками доставляються до лікарень для подальшого обстеження та лікування. Таке повідомлення Міністерства охорони здоров’я опублікували на офіційному сайті Уряду.
Згідно з графіком, у цілодобовому режимі працюють лікарні та травмпункти, спеціалізовані кабінети невідкладної медичної допомоги з офтальмології, отоларингології. Цілодобово працює телефон служби порад лікаря: 15-83. Інформацію щодо стану госпіталізованих їх рідні та близькі можуть дізнатися за телефоном гарячої лінії 15-03.
За останню добу (з 00.00 1 грудня по 6.00 2 грудня) за медичною допомогою звернулося 190 осіб, 139 з яких госпіталізовано. В числі цих людей – 76 працівників МВС (госпіталізовано 52), троє журналістів (госпіталізовано всіх трьох), четверо іноземних громадянин (госпіталізовано 3).
Станом на 18.00 2 грудня на стаціонарному лікуванні залишається 46 осіб. Обстежені особи здебільшого мають травми середньої важкості, жодного летального випадку не зафіксовано. Переважно потерпілим надавалася медична допомога від забоїв, термічних опіків, черепно-мозкових травм та переломів кінцівок.
У медичних закладах столиці, куди госпіталізовано потерпілих, у необхідній кількості наявні медикаменти та інші засоби медичного призначення, необхідні для надання допомоги травмованим учасникам акцій протесту. Повністю укомплектовані лікарськими засобами та виробами медичного призначення і бригади невідкладної медичної допомоги, які чергують у місцях масових акцій.
Нагадаємо, сьогодні, 3 грудня мітингувальники перебрались до Верховної Ради.
Медична допомога учасникам масових акцій в Києві надається цілодобово. Фото www.032.uaМедична допомога учасникам масових заходів у столиці надається незалежно від місця проживання та реєстрації.