Дитячий Новий рік: підготовка до свята для найменших у родині

Новини
Ольга Матвієнко8 грудня 2013 о 11:231462 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245
Новий рік для дітей. Фото – mam.ua Підготовка до Нового року – це турботи не тільки про фуршет для дорослих, а й організація незабутнього свята для дітей.


Журналісти «Кола» підготували кілька речей, про які потрібно потурбуватися батькам перед святами.

Новорічний маскарад: обираємо костюми

Протягом грудня та січня у місті відбуваються дитячі ранки. Новорічної казковості дитячому святу додають різноманітні костюми. Звичайно ж, можна власноруч приклеїти заячі вушка до капелюха, але у Полтаві є магазини, де ви придбаєте або візьмете напрокат найвигадливіші костюми – казкових героїв, звірят, персонажів сучасних мультфільмів. Купити новорічний костюм можна від 150 гривень, а середня вартість вбрання – близько 200 гривень.

– Прокат новорічного костюма коштує, зазвичай, третю частину від загальної вартості, – розповів консультант одного з магазинів продажу та прокату аксесуарів для свят. – Не можна зараз сказати, які костюми найбільше користуються попитом у маленьких покупців та їхніх батьків: раніше популярним було вбрання звіряток та фей, а цього року усе може змінитися. Проте ми постійно оновлюємо асортимент. До року Коня вже готуємося, є різноманітні капелюхи, маски.

До теми: Готуємося до Нового року: подарунки для дорослих полтавців

Прикрашаємо дитяче свято

Новорічне дитяче свято не можна уявити без ялинки, кульок, розваг із Дідом Морозом та Снігуронькою.

У Полтаві є ігрові центри, де багато програм для дозвілля малечі – дні народження, новорічні ранки, випускні тощо. Ціна такої програми коливається у межах 400 гривень, не залежно від кількості дітей. Інтерактивна програма триває близько години. Складається із конкурсів, танців, естафет та інших розваг. Додатково можна замовити й дитячий аквагрим – нанесення зображення на обличчя. У таких закладах окремо замовляють частування. За бажаннями батьків, у меню вносять і перші страви, і солодкий стіл.

В інших закладах свято для групи із 18-20 дітей обійдеться у 1300 гривень. У вартість такого бенкету вже враховані послуги аніматора, кілька страв, торт і сік.

Окремо замовити аніматора на свято коштує від 300 гривень. Організатори із досвідом попіклуються про те, щоб ваші діти весело провели час, а свято запам’яталося надовго. При цьому у Діда Мороза не доведеться перевдягатися татові, а мамі – вигадувати розважальну програму.

Створити святкову атмосферу допоможуть повітряні кульки із гелієм.

Наповнення кульок газом коштує від 30 гривень за 10 штук. Ціна знижується зі збільшенням кількості замовлення.

Потурбуйтесь про хлопавки, конфеті, серпантин, феєрверки для тортів та інше.

Фото та відео на пам’ять

Аби найяскравіші моменти свята не загубилися у пам’яті, а вам не довелося увесь вечір бігати з технікою, винайміть професійного фотографа чи відеооператора.

– Зараз у всіх є фотоапарати й відеокамери. Але батькам більше подобається або спостерігати за дітьми, як вони розважаються, або відпочити окремо від малечі, а все, що відбулося на святі, зафіксувати на згадку. Дитячі ранки у садочках, школах усе частіше не обходяться без оператора чи фотографа. Новий рік – не виняток, – розповів Володимир, професійний відеооператор.

У середньому робота оператора коштує від 300 гривень за годину.

Подарунки під ялинку

Звичайно, батьки краще знають, що подарувати своїй дитині. Але пам’ятайте про те, скільки років вашій дитині, і обирайте сюрприз відповідно до цього.

Дітям до трьох років будуть цікавими розвивальні ігри, яскраві книжки. Утримайтесь від придбання ігор із маленькими предметами, які легко можна проковтнути. А от у 5-6 років дошкільнятам вже цікаві різноманітні настільні ігри, енциклопедії. Навіть якщо син чи дочка не дуже вправно читають,

погортати на новорічних канікулах новеньку книгу з мамою чи татом, дізнатися нове про довколишній світ буде вкрай цікаво.

Не менш актуальними для дошкільнят та молодших школярів залишаються настільні ігри. Окрім класичної «Монополії» та шашок, у магазинах пропонують кілька сотень різноманітних забавок – ребуси, детективні ігри, набори юного хіміка, імітації археологічних та геологічних розкопок, тематичне лото та доміно, автогонки та інше. І, звичайно, хлопці не відмовляться від іграшкової зброї чи машинки з радіокеруванням, а дівчата – від фантастичного чайного сервізу.

У середніх класах діти більше мріють не про книжки, а про ролики, нові мобільні телефони, плеєри, комп’ютери.

Аби процес вибору сюрпризу став простішим для батьків, а результат порадував чадо, про бажаний подарунок можна вивідати напередодні або отримати гарну консультацію в магазині.

Фахівці ж радять: головне під час придбання новорічного подарунка – дослухатися до дитини і створювати казку, а не купувати річ першої необхідності. Жодна дитина не захоче отримати на Новий рік теплі колготки чи набір зошитів на наступне півріччя.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter