Новий рік: 7 порад, як зосередитися на роботі перед святами

Робота
23 грудня 2013 о 07:451083 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Новий рік: 7 порад, як зосередитися на роботі перед святами
Навколо всі активно готуються до Нового року, обговорюють, де зустрічати, що і кому подарувати, скільки грошей виділити на святкування.
І зосередитися на роботі з кожним днем дедалі складніше.

Фото lady.tochka.netФото lady.tochka.net


Пропонуємо поради, як зосередитися на роботі перед святами.

1. Найголовніше – окресли для себе чітко цілі, тобто склади список того, що тобі треба зробити. У цьому плані повинні бути пункти та підпункти, з вказівкою часу виконання. Якщо тебе щось відволікає, ти відчуваєш, що не можеш сконцентруватися на виконанні роботи, одразу дивися свій список.

2. Склади список справ на кожен день. І відзначай ті справи, які вдалося зробити. Так ти бачитимеш, що твоя робота приносить плоди, і це допоможе тобі ще краще сконцентруватися на роботі, навіть якщо всі навколо перестануть взагалі працювати.

3. Не відволікайся на розмови колег про те, як вони планують відсвяткувати Новий рік. Щоб не слухати такі звабні розмови про свято, одягни навушники з улюбленою музикою та продовжуй працювати. Якщо вже зовсім не допомагає, можна скористатися берушами та працювати в повній тиші.

4. Але не думати в передсвяткові дні про подарунки і майбутніх справах неможливо. Тому виділи конкретний час, коли ти думатимеш про підготовку до Нового року. Наприклад, приділи щодня 20 хвилин під час обіду на обмірковування або обговорення новорічної вечірки й на вибір подарунків.

5. Не прикрашай свій робочий стіл надто великою кількістю новорічної атрибутики. Інакше, дивлячись на всю цю красу, не зможеш зосередитися на роботі. Підтримуй на столі порядок, залиши тільки ті речі, які справді тобі потрібні. А дощик, кульки, Діда Мороза прибережи для дому.

6. Щойно відкриєш сторінку в інтернеті про Новий рік, одразу ж закрий її, і не залишай у вкладках. Не читай на роботі новорічні статті про те, як підготуватися до свят, як вибрати подарунок. Адже так ти дуже відволікаєшся від роботи, причому не лише на прочитання статей, а й на обмірковування прочитаного.

7. Уяви собі, що завершити до Нового року роботу – це захоплююча гра. А призом стане святкування Нового року без думок про недороблену роботу та "хвости".

За матеріалами сайту lady.tochka.net

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter