5% населених пунктів Полтавської області і досі залишаються без цифрового телебачення – Т2.
Питання покриття телесигналом обласного центру підняв на пленарному засіданні ХХ сесії Полтавської обласної ради шостого скликання депутат від фракції КПУ Олександр Масенко:
– Нам тут всім розповідали, що якщо ми виділимо гроші на встановлення вишок, то буде територія всієї області покрита сигналом Т2 і люди отримуватимуть інформацію. А для мене це насамперед державні телеканали, такі, як "Лтава". Але ми гроші виділили, запевнення були, спір був із Миколою Ляпаненком на два відра коньяку, що сигнал буде, а його і досі немає. Зараз відбуваються отакі політичні події, круглі столи, а люди цього нічого не бачать, не можуть подивитися, – звернувся до депутатів та президії Масенко.
Серед районів області, в яких і досі є проблеми із цифровим сигналом, – Оржицький, Гребінківський, Чорнухинський, Лохвицький, Пирятинський.
Директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської облдержадміністрації Микола Перепелиця зазначив, що проблеми із покриттям деяких населених пунктів цих районів виникаю проблеми через особливості рельєфу:
– Гроші виділялися ОДТРК "Лтава" для того, щоб за доступними системами комунікації довести сигнал до споживачів. І там, де система комунікації дозволяла, ці кошти були використані й сигнал був доставлений. Те, що стосується впровадження цифрового телебачення, то державним коштом було придбане відповідне обладнання і окремо встановлена нова система комунікації, зокрема – вишки на території області, їх 10. Покриття території області таким чином збільшилося до 95%. 5% населених пунктів, де немає покриття, – не всі в одному місці. Це залежить усе від рельєфу, від того, якими об’єктами прикривається та чи інша вулиця. На жаль, це деякі населені пункти Оржиччини та інших районів.
При цьому Микола Перепелиця нагадав, що мовлення в попередньому режимі роботи покривало лише 70% області.
Депутат від фракції УДАР Петро Ворона заперечив Перепелиці:
– Як учитель географії вищої категорії, хочу зазначити, що рельєф Оржицького району такий самий, як і на території усієї Полтавської області – рівнинно-хвилястий. І немає тих перешкод для сигналу. Масенко мій опонент, але я хочу його підтримати. Якщо ми говоримо про прийняті нашми недолугі рішення з приводу технічного оснащення, так давайте про це говорити, бо ми витратили гроші, а цілі не досягли. І рельєф тут ні при чому. Тут, мабуть, потужність, яку ми поставили.
Позначення:
Категорії:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter