Як зосередитись на роботі після свят: корисні поради

Робота
8 січня 2014 о 12:231318 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Як зосередитись на роботі після свят: корисні поради
Довгі вихідні деколи стомлюють сильніше напруженої роботи.
Як зосередитись на роботі після свят: корисні поради Але навіть якщо ваш відпочинок дійсно допоміг вам розслабитися і поніжитися, вийшовши на роботу після такого приємного проведення часу, ми часто не можемо змусити себе зробити хоч щось.

Згадуючи отримані подарунки, смачні ласощі та просто валяння в теплому ліжку, важко пірнути з головою у робоче навантаження. Розбитість і незібраність ризикують викликати післясвяткову депресію або гнів керівництва. Тому перед тим, як повернутися в офіс після свят, візьміть до уваги наступні поради від видання lady.ua.

1. Переконайте себе, що неробство породжує пороки.

Перш ніж повернутися до роботи, нагадуйте собі потроху кожен день, що відпочинок – це чудово, але мало хто з людей зберігає людське обличчя, перебуваючи у постійному неробстві. Як би не банально це звучало, але праця робить нас людьми, а заглибленість у соціум – наша потреба. Хоча ви маєте повне право насолоджуватися святами, кажіть собі, що ви повинні повернутися до роботи через кілька днів. Це допоможе подолати відчуття, що необхідність працювати підкралася до вас нізвідки.

2. Почніть працювати, щойно ввійдете в офіс

Хоча спокуса байдикувати і небажання рішучих дій будуть вам нашіптувати, що потрібно ще трохи почекати, не піддавайтеся. Щойно ви входите в офіс, йдіть прямо до вашого робочого місця і приступайте до роботи. Чим довше ви збираєтеся почати роботу, тим більше часу може зайняти боротьба з небажанням щось робити. Не обов'язково відразу приступати до вирішення непростих завдань і складання складних документів. Почніть з більш легкого сегмента роботи, головне, не байдикувати. Це як крок в ополонку – чим швидше, тим менше замерзнеш.

3. Складіть план і чітко дотримуйтесь його

Не хапайтеся за все одночасно, ви повинні спробувати робити свою роботу поступово. Складіть чіткий план, які завдання ви виконаєте в першу чергу і чим займетеся пізніше. Обов'язково дотримуйтеся плану, ніяких відмовок. Через півдня ви помітите, що втягнулися і може навіть отримаєте від цього процесу задоволення.

4. Уникайте відвідування будь-яких сайтів соціальних мереж і бесід з колегами про свята протягом робочого дня.

Хоча це важко, це повинно бути зроблено. У соціальних мережах буде море повідомлень і фотографії зі свят, тому замість того щоб працювати, ви можете просидіти там багато годин. Залиште читання сайтів і дружні бесіди з колегами на обідній час або обговоріть це після роботи, це не буде відволікати вас від службових обов'язків.

До теми - 7 порад, як зосередитися на роботі перед святами

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter