Афіша новинок кіно

Афіша
Аліна Літвінова11 грудня 2015 о 08:01914 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Афіша новинок кіно
Які стрічки можна переглянути в Полтаві.

"Біля моря"

Афіша новинок кіно

Жанр:

драма, мелодрама.

Сюжет:

Події розгортаються в 70-ті роки минулого сторіччя. Ванесса і Роланд втекли від метушні великого міста, залишивши все позаду: він - кар'єру письменника, вона - танцювальну сцену. Опинившись на Лазурному березі у Франції, вони зустріли дивну парочку, яка пробудила в них небезпечні почуття.

Актори:

Анджеліна Джолі, Бред Пітт, Рішар Боринже.

Сеанси:

Конкорд - кіно: 12:20, 16:40, 19:30; 21:10.

"Superнянь 2"


Афіша новинок кіно


Жанр:

комедія.

Сюжет:

Закохана парочка Френк і Соня запрошують своїх друзів на відпочинок до Бразилії, в розкішний готель багатого тата Соні. Планувалося, що це буде відпочинок мрії, під час якого Френк зробить Соні пропозицію в оточенні незабутньою екзотики. Але його спроби отримати схвалення батька закінчуються провалом. Адже з такими друзями, як у нього, і вороги не потрібні!

Актори:

Філіп Лашо, Аліс Давид, Венсан Дезанья.

Сеанси:

Конкорд - кіно: 16:30, 18:00, 21:00.

"Маленький Принц"


Афіша новинок кіно

Жанр:

мультфільм, фентезі.

Сюжет:

Світ неможливий без фантазії і пригод. Принаймні в це вірить добродушний старий авіатор, по сусідству з яким нещодавно оселилася одна дуже педантична мама зі своєю старанною донькою. Життя дівчинки підпорядковане суворому навчальному плану, в якому час на друзів передбачено тільки наступного літа. Однак цей ретельно вибудуваний план тріщить по швах, коли в життя дівчинки вривається дивний сусід з його неймовірними розповідями про Маленького Принца і далекі зірки.

Сеанси:

Конкорд - кіно: 14:30.


Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter