У Полтаві проведуть ярмарок зайнятості для внутрішньо переміщених осіб

Афіша
Ольга Матвієнко14 грудня 2015 о 15:44922 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві проведуть ярмарок зайнятості для внутрішньо переміщених осіб
На ярмарку будуть роботодавці із Полтави та кількох районів області.

У Полтаві проведуть ярмарок вакансій для внутрішньо переміщених осібДля вимушених переселенців проведуть ярмарок зайнятості у Полтаві. Фото – kg.dp.court.gov.ua

15 грудня о 10.00 в Обласному центрі естетичного виховання учнівської молоді (ОЦЕВУМ, вул. Жовтнева, 67) відбудеться Ярмарок зайнятості для внутрішньо переміщених осіб.

Ярмарок проводять у рамках проекту «Полтавська область для внутрішньо переміщених осіб», який впроваджується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проект передбачає різноманітні заходи, спрямовані на розширення можливостей трудової адаптації та працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Одним із таких заходів і є ярмарок професій. На ньому будуть представлені 34 роботодавця, коло соціальних партнерів, до компетенції яких належить вирішення актуальних питань та нагальних проблем внутрішньо переміщених осіб.

До участі запрошують внутрішньо переміщених осіб з Полтави, Полтавського, Диканського, Новосанжарського та Решетилівського районів.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter