У Полтаві з нагоди Години Землі відбудеться костюмований велопробіг

Афіша
Надія Труш11 березня 2016 о 14:321455 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У Полтаві з нагоди Години Землі відбудеться костюмований велопробіг
Полтавцям обіцяють унікальну еко-велосипедну подію «Ведмеді на велосипеді».

У Полтаві з нагоди Години Землі відбудеться костюмований велопробігУ Полтаві з нагоди Години Землі відбудеться костюмований велопробіг. Фото з соцмережі

Організатори велопробігу, громадський рух Еколтава, хочуть таким чином привернути увагу полтавців до проблеми зміни клімату та зникнення багатьох видів тварин з вини глобального потепління.

Збір 19 березня, о 18.00 біля пам’ятника Зигіну. При собі слід мати велосипед і костюм (бажано звірятка, але можна й інакший – супергерой, пірат тощо)

– Ми чекаємо всіх, хто розділяє з нами ідею чистого та безпечного майбутнього без кліматичних змін. Приєднуйтеся! – йдеться у запрошенні в соціальній мережі.

Захід відбудеться у рамках акції «Година Землі-2016». Нагадаємо, 19 березня о 20.30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі, щоб показати необхідність об’єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter