Моя доповідь стосувалася впливу локальних фестивалів на привабливість регіону. Цю тему я знаю з власного досвіду, оскільки моя рідна Ковалівка є місцем проведення для музично-етнографічного фестивалю «Купальські гуляння» та етно-музичне свято «Водохреща».
Проведення етнічних фестивалів в Ковалівці сприяє:
— Долученню до фестивального руху меценатів (і як наслідок — залучення інвестицій);
— Налагодженню діалогу між місцевою владою і бізнесом;
— Створенню привабливого туристичного іміджу Ковалівки;
— Розвитку місцевої інфраструктури;
— Популяризації української культури;
— Створення цікавого дозвілля для місцевої громади.
Розповів представникам європейських країн і про візитівку Полтавщини — фестиваль «Сорочинський ярмарок», фестиваль гончарства в Опішні та багато менших музичних заходів. Учасники конгресу погоджуються, що розвиток туристичної сфери сприяє не лише підвищенню конкурентоздатності України на світовому ринку туристичних послуг, але й забезпечує надходження додаткових коштів до бюджетів різних рівнів. Саме тому досить актуальним постає питання дослідження інвестиційної привабливості регіонів України за допомогою проведення фестивалів та залучення інвестицій у туристичну сферу. Кому цікаво ознайомитися з україномовним варіантом моєї презентації можна скачати тут.
Ще одну доповідь розповість мій брат — селищний голова Ковалівки Олександр Бублик. Він розповість про КП «Красиве село» і його досвід з облаштування місць збору твердих побутових відходів та придбання контейнерів для сміття на території трьох сільських громад Полтавського району.
Також тут перебуває і голова Полтавської облради Олександр Біленький.