Дорогу на Вороніна потрібно ремонтувати зараз, а не після дачного сезону! (відео)

15 квітня 2016 о 12:353153 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Дорогу на Вороніна потрібно ремонтувати зараз, а не після дачного сезону! (відео)
У Полтаві швидкими темпами розпочалася справжня весна, а з нею і дачний сезон. Полтавці масово почали відвідувати свої дачі.

Ні для кого не є секретом, що значна, якщо не найбільша, частина полтавців має дачі саме у селищі Вороніна. Ті, хто має там дачі і ті, хто там живе, відомо, в якому жахливому стані є дорога у тому селищі.

До мене, як до громадського активіста, звернулися мешканці селища, щоб я по можливості порушив питання перед міською владою питання ремонту вищезгаданої дороги.

Не гаючи часу, я зустрівся із заступником міського голови Полтави Олексієм Чепурком і розповів йому про жахливий стан дороги по вулиці Тунельній і тих доріг вулиць, які ведуть до дачного містечка. Олексій Чепурко повідомив мені, що ремонт згаданих мною доріг буде проводитися капітальним і що він буде проводитися десь, починаючи з вересня.

Я переконав заступника міського голови Полтави, що дорога до дачного містечка і до річки Ворскла є актуальною вже зараз. Адже, вже зараз нею почали пересуватися тисячі полтавців. Олексій Чепурко сказав, що вже є затверджений графік ремонту доріг Полтави, але після мого візиту до нього, він намагатиметься переконати міського голову Полтави Олександра Мамая зробити зміни у цьому графіку, щоб вже найближчим часом розпочати ремонт доріг на Вороніна.

Як я вже повідомляв раніше, я започаткував соціальну ініціативу «Полтава – місто, в якому ти живеш!», в рамках якої я приділятиму увагу, зокрема, і стану доріг у Полтаві.