«Таємнича Полтава» у квітні запрошує на літаки та в монастир

Дозвілля
Надія Труш30 березня 2016 о 17:311138 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 «Таємнича Полтава» у квітні запрошує на літаки та в монастир
В рамках інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава» запрошуємо у квітні разом відвідати надзвичайно цікаві куточки міста.

«Таємнича Полтава» у квітні запрошує на літаки та в монастир«Таємнича Полтава» у квітні запрошує на літаки та в монастир. Фото ingreen.in.ua

10 квітня – перша екскурсія в Полтавський музей дальньої та стратегічної авіації приурочена до дня Космонавтики.

Музей створено у квітні 2007 року, однак початком формування експозиції можна вважати 1987 рік, коли поряд з навчальним корпусом 185 гвардійського важкого бомбардувального авіаційного полку на довічну стоянку був встановлений легендарний літак Ту-16. В подальшому експозицію музею розширено стратегічними літаками-ракетоносцями Ту-160, Ту-95МС. Відвідувачі зможуть побувати в середині літаків, сісти за штурвал.

16 квітня відбудеться традиційна екскурсія в Хрестовоздвиженський монастир із підйомом на оглядовий майданчик 47-метрової дзвіниці.

– Ми запрошуємо до головного Воздвиженського собору (1699–1709 рр.) та відновленої Троїцькі церкві (1999). Ви дізнаєтесь про непросту історію обителі, святих людей, чудотворні ікони, що зберігаються в монастирі та багато іншого з розповіді глибоко віруючої людини, яка найповніше може передати всю значимість святого місця. Ця ексклюзивна екскурсія в рамках проекту проходить із жовтня 2013 року, – кажуть організатори інформаційно-туристичного проекту «Таємнича Полтава».

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter