Чим заважає ПП «ЛЮГ» нардепу Бублику?

Влада
22 червня 2015 о 16:002541 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Чим заважає ПП «ЛЮГ» нардепу Бублику?
Пристрасті навколо транспортної теми у Полтаві не вщухають.

Чим заважає ПП «ЛЮГ» нардепу Бублику?Дмитро Гончаров, директор ПП «ЛЮГ», заявляє, що його підприємство зазнає постійного пресингу від влади

Останнім часом у місцевих ЗМІ широкого обговорювалась тема транспортних перевезень у Полтавській області. Так, нещодавно написав заяву про звільнення директор Департаменту інфраструктури та туризму Полтавської ОДА Сергій Марчишинець через те, що прокуратура запідозрила його в корупційних діяннях. Але, схоже, після цього проблем в автоперевізників міста й області тільки додалося.

Сьогодні директор найбільшого в Полтаві підприємства з пасажироперевезень ПП «ЛЮГ» Дмитро Гончаров повідомив, що днями до відділу з питань транспортних перевезень та зв’язку Полтавського міськвиконкому був направлений депутатський запит від народного депутата України Юрія Бублика:

– Мені стало відомо, що кілька днів тому помічник Юрія Бублика приніс до міськвиконкому запит на фірмовому бланку народного депутата з його підписом. У цьому запиті просять надати інформацію про порушення в роботі всіх перевізників області. Але, як мені повідомило моє джерело в установі, на словах помічник додав, що насамперед їх цікавить компромат на ПП «ЛЮГ».

Варто зазначити, що інтерес пана Бублика до діяльності ПП «ЛЮГ» проявлявся й раніше у вигляді різноманітних запитів та листів до держустанов. Та й Сергій Марчишинець із заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим, за словами Дмитра Миколайовича, теж постійно направляють буквально тонни заяв і прохань щодо перевірки різними інстанціями ПП «ЛЮГ». Приміром, нещодавно до перевізника надійшла інформація про те, що справами його підприємства зацікавились і представники СБУ та УМВС.

– Хоча яке відношення до безпеки держави має наше підприємство? – дивується директор ПП «ЛЮГ». – Перевізників мають право перевіряти спеціальні уповноважені органи – Укртрансінспекція, ДАІ, податкова. Але мені зрозуміло, чому ці силовики звернули увагу на нашу діяльність: Роман Товстий, заступник голови Полтавської ОДА та товариш пана Марчишинця, має зв’язки у цих органах. Тому не здивуюся, якщо за його клопотанням вони й розпочинають перевірки.

Директор ПП «ЛЮГ» говорить, що останнім часом їхнє підприємство зазнає постійного пресингу – їх змушують проходити численні перевірки, без достатніх обґрунтувань знімають із конкурсів на маршрути, розривають з ними в односторонньому порядку договори про організацію перевезень пасажирів на маршрут тощо. Це практично знищує підприємство.

– Ми не боїмось жодних перевірок, бо дотримуємося усіх правил і законів, наша діяльність прозора. Але той момент, що саме нашим підприємством вже цікавляться не лише представники СБУ та МВС, а й народні депутати та їхні помічники, насторожує, – зазначає Дмитро Гончаров, директор ПП «ЛЮГ». – Працювати в умовах, коли доводиться відбиватись від постійних закидів з боку влади, дуже важко. Чиновники Полтавської ОДА в обличчі Сергія Марчишинця та Романа Товстого разом із дрібними перевізниками просувають свої комерційні інтереси шляхом неправомірних дій. І не соромляться залучати до своїх афер народних депутатів та різні інстанції. Їм абсолютно байдуже до інтересів країни й нашого міста зокрема. Адже інтереси держави, як сказав Михайло Саакашвілі під час розмови з одеськими прокурорами, в тому, щоб допомагати підприємствам розвиватися, а не «душити» їх.

Вікторія Терещенко

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®