Скандал у Лохвиці: перевіряють факт замінування ОВК 151 та мітингують

Надзвичайні події
Надія Труш19 липня 2016 о 13:511977 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Скандал у Лохвиці: перевіряють факт замінування ОВК 151 та мітингують
Рятувальники перевіряють інформацію про замінування у Лохвицькій РДА.

Скандал у Лохвиці: перевіряють факт замінування ОВК 151 та мітингуютьСкандал у Лохвиці: перевіряють факт замінування ОВК 151 та мітингують. Фото oporaua.org (2шт)

У будівлі знаходиться ОВК. Зараз рятувальники і сапери перевіряють інформацію.

– На 102 надійшов анонімний дзвінок про замінування, зараз триває перевірка, – повідомив Юрій Сулаєв, речник обласної поліції.

Це саме повідомили й у ГУ ДСНС в Полтавській області.

Крім цього, під стінами ОВК розпочався мітинг за участі людей у військовій формі, влаштований одним з кандидатів в ОВО №151 Валентином Маньком (самовисуванець). Головна вимога – перерахування голосів. На думку кандидата, під час підрахунку голосів на дільничних комісіях відбувались фальсифікації. Про це повідомляє громадянська мережа Опора. Раніше про свою незгоду з результатами виборів заявив самовисуванець Олексій Рябоконь, який звинуватив кандидата від ВО «Батьківщина» Руслана Богдана у підкупі виборців та фальсифікації під час підрахунку голосів. Крім цього, Рябоконь закликав інших кандидатів долучитись «до процесу встановлення справедливості». З підтримкою вже виступили Олександр Березянський («Опозиційний блок») та Сергій Мамоян («Партія простих людей»).

Скандал у Лохвиці: перевіряють факт замінування ОВК 151 та мітингують

За інформацією ЦВК станом на 12:27 опрацьовано 97,22% протоколів. Перемагає Руслан Богдан («Батьківщина») – 21,89%. На другому місці самовисуванець Олексій Рябоконь – 16,73%.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter