Журналістка взяла участь у програмі міжредакційних обмінів від Фонду розвитку ЗМІ. До останнього вона не знала, куди саме потрапить. Тож коли їй запропонували поїхати до Полтави, то радо погодилася.
Про свої враження і порівняння Полтави з Рівним, закритість нашої влади, проблеми з гарячою водою та ціну таксі вона розповідала у своєму блозі.
За словами Ольги, стажування було корисним. Якщо у Рівному вона працює переважно для інтернет-видань і друкованих медіа, то тут навчилася монтувати, готувати телевізійні сюжети, бачити інший бік телебачення.
Так само для Ольги був цікавий і новий колектив, в який вона потрапила, і погляд на роботу ЗМІ в іншій частині країни.
Щодо самого колектив, то журналістка зрозуміла, що люди там готові були їй допомогти в будь-якому питанні, зробили екскурсію, щоб Ольга орієнтувалася в місті. Тому гостинність полтавців дівчина оцінила на 100 %. Хоча зізнається, що і вона відчувала переживання перед незнайомим колективом. Та й сам колектив пізніше зізнався, що боялися: хто ж до них приїде?
Сюжети, які готувала рівненчанка, стосувалися переважно військової тематики: чи готові полтавці платити військовий податок, про ініціативу укріплення БТРів. Для програми «Ранок на Лтаві» Ольга готувала сюжет про готовність полтавських батьків і школярів до нового навчального року.
У передостанній день стажування Ольга була в прямому ефірі в якості гостя.
Порівнюючи рівненське і полтавське телебачення, журналістка говорить, що особливої різниці немає. Наразі головною темою є допомога українській армії. У плані міста, то попри те, що Полтава більша за Рівне, Ользі вдалося швидко зорієнтуватися в нашому місті.
В плані роботі, Полтава запам’яталася Ользі Данилюк позитивними і комунікативними людьми.
Автор – Роман Повзик