Анатолій Гриценко у Полтаві: про очищення влади, об’єднання країни та відповідальність Президента

Новини
2 травня 2014 о 20:411939 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Анатолій Гриценко у Полтаві: про очищення влади, об’єднання країни та відповідальність Президента
2 травня Полтаву відвідав кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко.

Анатолій Гриценко у Полтаві: про очищення влади, об’єднання країни та відповідальність Президента

Розмову почав з необхідності негайної заміни в.о. Президента Олександра Турчинова на посту головнокомандуючого.
– Влада бездарно здала Крим і продовжує крок за кроком здавати схід країни: своєю бездіяльністю, запізненнями та неефективними діями. Це неприпустимо. Сам тому вкрай важливо, щоб вибори Президента пройшли ефективно. Адже Президент як Верховний головнокомандувач – єдина посадова особа в країні, яку обирає весь народ. Тому 25 травня люди мають зробити важливий крок до очищення влади, щоб більше не прокидатися вранці з думкою: що захопили, кого полонили, кого підстрелили. За це несе відповідальність єдина людина – Президент.
За словами Анатолія Степановича, також якнайшвидше потрібно провести люстрацію за двома показниками.
– Перше: чи не порушував чиновник закон. Якщо не порушував – працює далі. Порушував – під суд і вигнати. Другий показник: крав чи не крав. Не крав – працюватиме далі, крав – нехай поверне гроші, відбуде покарання за злочин і – без права займати державні посади, – сказав кандидат у Президенти.
Різко виступив Анатолій Гриценко і за кадрове очищення державних служб. За його словами, кадрова політика базуватиметься на трьох принципах:
– Перше – це професійність, готовність працювати з першого дня, друге – моральний стандарт та людяність, третє – патріотизм. У державного службовця має бути лише один паспорт. Два останніх міністри оборони і два останніх голови СБУ при Януковичеві мали російські паспорти і ми бачимо, чим це завершилося. Також я категорично проти квотного принципу розподілу. Віддали партії УДАР Службу Безпеки України, ВО «Свобода» – Прокуратуру, одну область – ВО «Батьківщина» і так далі – не за квотами потрібно було це робити.
Крім негайного вирішення проблем безпеки, другою ключовою проблемою Анатолій Гриценко бачить максимально швидкий економічний підйом та створення нових робочих місць. Адже саме в умовах глибокої економічної кризи треба проводити реформи.
– Треба припинити «азарівщину» – піднімати податки, збори, акцизи. Треба їх зменшувати. Тоді економіка вийде з тіні і почнуть працювати підприємства, – зауважив Анатолій Степанович. – А ще потрібно позбутися монополій. Це – зло і у економіці, і у політиці, і у ЗМІ. На посту Президента я не підпишу жодного закону, який прийме Рада, спрямованого на монополізацію. Досить уже Україна працювала в інтересах кількох родин, які монопольно керували.
Наполягає Анатолій Гриценко й на прийнятті його законопроекту про ліквідацію податкової міліції, пропонує зменшити на третину кількість контролюючих бізнес органів та скасувати корупційний податок на додану вартість, який нині адмініструють майже 40 тисяч податківців.
У арсеналі кандидата у Президенти і досить нестандартні на перший погляд методи підйому економіки.
– Зараз, у цей скрутний момент, я абсолютно серйозно пропоную українським олігархам 50 відсотків своїх коштів віддати народу. Це не бажання відібрати, не популізм, а абсолютно відповідальна позиція. 100 американських мільярдерів віддали половину своїх статків Америці, багатій країні без війни. Добровільно, у присутності нотаріусів, під софітами. Наші, українські, повинні зробити те саме, у нас ситуація ще складніша. До речі, цю ініціативу уже підтримав мільярдер Віктор Пінчук. Чекаю на підтримку й інших.
А от сам бізнес потрібно відділити від влади.

Анатолій Гриценко у Полтаві: про очищення влади, об’єднання країни та відповідальність Президента


– Бізнес – це дуже важливо. Бізнес створює робочі місця, будує підприємства, виробляє продукцію, сплачує податки. Але на Банкову йому ходити нічого. Там формується державна політика державними людьми в інтересах усієї країни, а не приватного бізнесу. У мене, до речі, немає жодного бізнесу, жодних офшорних компаній та зарубіжних банківських рахунків – і це легко перевірити, – сказав кандидат.
Не робить секрету Анатолій Гриценко і з того, де взяв 2,5 мільйонів гривень на заставу для участі у президентських виборах – імена цих людей є на його персональному сайті, як і звіт про усі фінансові надходження та номер його мобільного телефону.
Новообраному Президенту доведеться об’єднувати країну, яка потерпає від суперечок і протиріч. Тут головне, на думку Анатолія Гриценка, знати, з ким і які вести перемовини.
– Треба чітко зафіксувати: якщо людина невдоволена українською корупцією, обманом, несправедливим суду, слабким сільським бюджетом – то це треба вирішувати і це нас об’єднує. Але якщо хтось хоче російський прапор і російський паспорт – то вперед у індивідуальному порядку, але інших з собою не тягни. Отут треба провести лінію. З тими, хто хоче у Російську Федерацію, розмовляти ні про що. З тими, хто не вдоволений українською владою, я до речі теж нею не вдоволений, ми знайдемо порозуміння і шляхи, як об’єднатися.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®