Андрій Баранов: «Потрібне повне перезавантаження влади»

Новини
Надія Труш27 серпня 2014 о 18:3018431 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Андрій Баранов: «Потрібне повне перезавантаження влади»
Президент України оголосив про розпуск Верховної Ради. Ми поспілкувалися щодо цього рішення з керівником виборчого штабу Петра Порошенка у Полтавській області, головою ГО «Полтавський Автомайдан» Андрієм Барановим.

Андрію Павловичу, як Ви сприймаєте це рішення?

– Цей крок є очікуваний і повністю відповідає тому курсу, яким іде Петро Порошенко. Слід визнати, що в травні українці обрали Президента держави з парламентсько-президентською формою правління. Але ефективність роботи Петра Порошенка залежить від наявності у парламенті пропрезидентської більшості.

Андрій Баранов: «Потрібне повне перезавантаження влади»Андрій Баранов

Однією з головних обіцянок тоді було перезавантаження влади. Це є логічним подовженням вимог Революції Гідності.

– Як Ви думаєте, чи зміниться склад депутатів у Верховній Раді в результаті цих виборів?

– Звичайно, багатьох «народних» обранців ми вже не побачимо. Є таке поняття, як «смітник історії». Дуже багато політиків незабаром дізнаються, що це таке. Ті самі депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня, депутати, які не визнають ДНР і ЛНР терористичними організаціями. Подумати тільки, з 450 обранців на оголошення мобілізації ми отримали лише 232 голоси! А де решта? Що у них є важливіше за відстоювання незалежності нашої країни? Таким не місце у парламенті.

– Чим ці вибори будуть відрізнятися від парламентських виборів 2012 року?

– Це будуть зовсім інші вибори у зовсім іншій країні. Ми стали іншими. Тепер українців не купиш продуктами чи грошима. Кожен сам бачить, до чого призводить продаж голосів, – до влади приходять януковичі і йому подібні. Тепер Україна демонструє небачену досі усвідомленість змін і недопущення повтору диктатури. І результати цих виборів, звісно, будуть кардинально відрізнятися від попередніх.

Сьогодні, попри складну і напружену ситуацію на сході країни, ми повинні зробити другий усвідомлений крок – сформувати у Парламенті сталу пропрезидентську демократичну більшість. Тоді ми повною мірою матимемо змогу вимагати від Петра Порошенка ефективних реформ, прозорої люстрації і надійного захисту національних інтересів.

– А хто переможе на округах від Полтави?

– А про це ми дізнаємося вже 26 жовтня. Рівно через 2 місяці.

Розмову провела Ірина Голощук

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®