На Полтавщині хочуть топити соломою

Новини
Андрій Іванов2 квітня 2015 о 16:011191 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 На Полтавщині хочуть топити соломою
Проект заміщення природного газу біомасою у комунальній енергетиці Полтавщини – приклад для інших міст.

На Полтавщини хочуть топити соломоюФото: adm-pl.gov.ua

На круглому столі в Полтаві обговорили «Створення сприятливих умов для реалізації проектів із заміщення природного газу місцевою біомасою в Миргородському та Великобагачанському районах Полтавської області». Під час заходу учасникам презентували пілотний проект із реконструкції газової котельні зі встановленням біокотла на соломі, що вже реалізується Миргороді. Керівник проекту, виконавчий директор Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» Руслан Тормосов, наголосив:

– Проект працює більше року. За цей час наші фахівці обґрунтували комплекс оптимальних техніко-економічних та організаційних проектних рішень щодо заміщення природного газу місцевої біомасою в комунальній енергетиці.

Наразі розроблена проектна документація на будівництво центрального складу, закуповується техніка для навантаження-розвантаження та транспортування соломи.

Читайте також: Дров’яні котли замість газових – українці згадали, як опалювати дровами

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter