Даівці радять обережно поводитися на дорозі водіям та пішоходам

Новини
Наталія Сіробаб26 жовтня 2015 о 18:381092 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Даівці радять обережно поводитися на дорозі водіям та пішоходам
Через погіршення погодних умов даівці рекомендують неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху.

Даівці радять обережно поводитися на дорозі водіям та пішоходамДаівці радять обережно поводитися на дорозі водіям та пішоходам, фото з сайту ilikenews.com

Державтоінспекція радить, зокрема, не перевищувати швидкість, користуватися пасками безпеки, обережно рухатися на мостах та естакадах, підйомах та спусках.

У дощ, туман, а особливо з настанням сутінок, водіям і пішоходам для підвищення безпеки рекомендують обов’язково виділити себе на дорозі. Водії повинні заздалегідь ввімкнути на своїх автомобілях габаритні вогні, ближнє світло фар або протитуманні фари, а пішоходи, якщо мають можливість, використовувати світлий одяг і світловідбиваючі елементи, що дозволить водіям здалеку побачити їх на дорозі та вжити відповідних заходів.

Пішоходам варто переходити дорогу у спеціально відведених місцях, не перебігати проїжджу частину перед транспортом, що наближається.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter