Енергоаудит полтавських будинків показав значні втрати тепла

Новини
20 жовтня 2015 о 11:151279 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Енергоаудит полтавських будинків показав значні втрати тепла
Лев Жиденко ініціював енергоаудит полтавських будинків.

Енергоаудит полтавських будинків показав значні втрати теплаЛев Жиденко проводить енергоаудит багатоквартирного будинку

Скоро всі полтавці отримають «платіжки» за тепло з захмарною цифрою. Причому половина грошей полтавців піде на оплату обігріву повітря надворі, куди тепло виходить крізь неутеплені стіни, вікна, дах. Міська влада традиційно оминає цю важку тему. Тому Лев Жиденко ініціював енергоаудит полтавських будинків.

– Немає жодної програми енергозбереження, жодних заходів з утеплення та збереження тепла. І це в час, коли у Полтаві цю проблему треба негайно порушувати і починати вирішувати, – наголошує Жиденко.

– Непокоїть, що люди спостерігають за підвищенням тарифів і не ставлять жодних питань місцевій владі. Звичайно, вона не може змінити тарифи. Але їй під силу значно зменшити суму платежів кожної родини. Для цього потрібно зрозуміти, де відбуваються втрати тепла. На рівні міста утеплювати будинки, ремонтувати дахи і підвали та встановлювати лічильники.

Енергоаудит полтавських будинків показав значні втрати тепла

Тому ми почали програму з енергоаудиту полтавського житла. Її метою є визначення обсягів втрат тепла у багатоквартирних будинках. Протягом місяця полтавці подавали заявки на проведення енергоаудиту за допомогою спеціального обладнання – теполовізора. Він дозволяє визначати, скільки тепла втрачає будинок через стіни, вікна, дах та підвал.

Результати енергоаудиту ми задокументуємо, створимо теплові паспорти обстежених будинків на їх підставі змусимо міську владу розпочати утеплення полтавських будинків, – переконаний Лев Жиденко.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter
на правах реклами ®