У прокуратурі області працює «гаряча лінія» для захисту прав засуджених

Новини
Наталія Сіробаб25 серпня 2015 о 11:151172 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 У прокуратурі області працює «гаряча лінія» для захисту прав засуджених
Щоб своєчасно реагувати на порушення прав затриманих, засуджених чи ув’язнених громадян, в обласній прокуратурі почала функціонувати «гаряча лінія».

У прокуратурі області працює «гаряча лінія» для захисту прав засудженихУ прокуратурі області працює «гаряча лінія» для захисту прав засуджених, фото з сайту viche.lutsk.ua

Про це повідомив прокурор відділу нагляду за додержанням законів під час виконання судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Полтавщини Сергій Волков, йдеться на сайті Прокуратури Полтавської області.

Він зазначив, що додержання прав в’язнів залишається одним із пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури. Зокрема, цього року на виявлені порушення внесено 186 документів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 208 службових осіб органів внутрішніх справ та державної пенітенціарної служби в області.

Сергій Волков поінформував, що громадяни, права яких порушено під час затримання, ув’язнення чи відбування покарання, можуть повідомити про це

у робочі дні з 9 до 18-ї години (у п’ятницю з 9 до 17-ї години) за номером телефону (05322) 7-45-14 або на електронну пошту: zpv@pol.gp.gov.ua.

Окрім цього, на офіційному веб-сайті Прокуратури Полтавської області створена рубрика «Захист прав в’язнів», де розміщена зазначена інформація.

За усіма отриманими повідомленнями буде організовано перевірки та вжито відповідних заходів для поновлення порушених прав, наголосив прокурор відділу.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter