В Уряді хочуть переглянути списки «шкідливих» професій

Новини
Наталія Сіробаб23 травня 2016 о 16:44633 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 В Уряді хочуть переглянути списки «шкідливих» професій
Міністр соціальної політики обіцяє проконтролювати, щоб людина виходила на пенсію за станом здоров’я, а не через посаду, яку займала.

В Уряді хочуть переглянути списки «шкідливих» професійВ Уряді хочуть переглянути списки «шкідливих» професій, фото з сайту nrcu.gov.ua

Уряд має намір переглянути списки шкідливих професій. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, йдеться на сайті napensii.ua.

За словами чиновника, у списку залишаться лише шкідливі спеціальності, які справді шкодять здоров’ю людей і дають підстави для дострокового виходу на пенсію.

– Наведу простий приклад. Є шахтар, а є директор шахти. Ви мене вибачте, але на якій підставі директор шахти прирівнюється до шахтаря? – заявив міністр.

Рева обіцяє проконтролювати, щоб «не за посадою людина потрапляла на пенсію достроково, а саме тому що здоров’я погіршилося»:

– Шахтар відпрацював і пішов на пенсію, тому що він не може далі працювати. А директор шахти отримав право дострокового виходу і ще 20 років працює, тому що йому здоров’я дозволяє, адже він же в забій не спускається, вугільним пилом не дихає. Тому тут також потрібно наводити лад і приводити все у відповідність.

Які саме професії приберуть зі списків, поки не повідомляють.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter