Діти, чиї батьки загинули в АТО, вступатимуть на бюджет

Освіта
Надія Труш4 серпня 2016 о 08:42846 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Діти, чиї батьки загинули в АТО, вступатимуть на бюджет
В Міносвіти спростили механізм для вступу абітурієнтів, у яких батьки чи один з батьків загинули під час участі в АТО.

Діти, чиї батьки загинули в АТО, вступатимуть на бюджетДіти, чиї батьки загинули в АТО, вступатимуть на бюджет. Фото osvita.ua

В Уряді гарантують безкоштовну освіту дітям атовців, що загинули, боронячи Батьківщину, повідомляють на спеціалізованому освітньому порталі.

– Вступникам, у яких батьки (один із батьків) загинули (загинув) під
час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, або померли (помер) внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районах проведення антитерористичної операції та які не вступили на навчання до вищих навчальних закладів на місця державного замовлення, Міністерство освіти і науки гарантовано виділить бюджетні місця, – зазначають в департаменті вищої освіти МОН.

Абітурієнти, які відносяться до зазначених вище категорій, повинні надіслати свої дані на електронну адресу osvita_ato@mon.gov.ua – прізвище, ім’я по батькові, рік народження, контактний мобільний телефон, а також зазначити спеціальність та вищий навчальний заклад, куди відбувався вступ.

Отримавши ці дані, міністерство невідкладно зв’яжеться з керівництвом відповідного вищого навчального закладу і передасть йому всю інформацію.

Після цього університет має щонайшвидше зв’язатися з абітурієнтом та підготувати звернення до МОН стосовно виділення місць державного замовлення для вказаної категорії вступників.

Також у відомстві нагадали, що рішення про забезпечення вступників, у яких батьки чи один з батьків загинули під час участі в АТО, місцем державного замовлення прийнято на основі Указу президента «Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян».

До теми: Інструкція для абітурієнтів: як шукати себе у списках рекомендованих до вступу

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter