Андрій Матковський йтиме на вибори міського голови Полтави

Політика
Андрій Іванов21 вересня 2015 о 14:0417625 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Андрій Матковський йтиме на вибори міського голови Полтави
Про це він сьогодні оголосив на брифінгу в Корпусному парку.

Андрій Матковський йтиме на вибори міського голови ПолтавиАндрій Матковський, екс-мер Полтави, вдруге спробує завоювати собі місце міського голови. Фото: Андрія Іванова

Андрій Матковський, екс-мер Полтави, вдруге спробує завоювати собі місце міського голови.

До речі, брифінг був обставлений дуже епічно та пафосно. Андрій Матковський із почтом пройшовся крізь ряди пенсіонерів під їхні бурхливі овації, а потім почав свій спіч. Усе це знімали десяток камер та навіть квадрокоптер.

- Я хочу офіційно заявити, що я братиму участь у виборах полтавського міського голови (бурхливі, невгаваючі овації – авт.), - урочисто промовив Матковський. – Чому я прийняв таке рішення: а чи подобається вам Полтава, якою вона стала протягом останніх п’яти років? Я думаю, це не та Полтава, якою ми пишалася, яку ми любимо і якою хочемо бачити. Ми довірили долю міста не тій людині. Останні роки, спілкуючись з полтавцями, я зрозумів, що міську владу потрібно змінювати. І це завдання нашої полтавської громади.

Андрій Всеволодович пригадав всі свої добрі діяння. А на останок пообіцяв, зробити Полтаву європейським містом, найкращим в Україні. Додамо, що 21 вересня Полтавська міська організація партії Блок Петра Порошенка «Солідарність» висунула Андрія Матковського на посаду міського голови.

Читайте також: На посаду мера Полтави знову балотуватиметься Олександр Мамай

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter