Уряд удосконалить програми доступного житла

Політика
Наталія Сіробаб23 травня 2016 о 17:59835 Kolo.poltava.ua (Новини Полтави) Полтава, вул. Фрунзе, 65 +380532613245 Уряд удосконалить програми доступного житла
Кабінет Міністрів підтримав Законопроект «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» та вніс його на розгляд Верховної Ради України.

Уряд удосконалить програми доступного житлаУряд удосконалить програми доступного житла, фото з сайту rasm.com.ua

Цей законопроект у разі прийняття дозволить зробити реалізацію державних житлових програм більш ефективною та дасть додаткові преференції учасникам антитерористичної операції під час придбання доступного житла. Зокрема, у документі пропонують визначити, що в рамках програми доступного житла, крім загального розміру державної підтримки (30% від вартості), повинна бути також можливість змінити розмір державної підтримки залежно від категорії громадян, які мають право на її отримання, пишуть на сайті toplutsk.com.

Завдяки цьому розмір державної допомоги учасникам АТО під час придбання доступного житла збільшать до 50% від вартості помешкання.

Крім того, чинний закон передбачає також державну підтримку у забезпеченні населення доступним житлом, що полягає у наданні пільгового іпотечного житлового кредиту. Запропонований проект передбачає встановлення реальних відсоткових ставок за користування пільговими відсотковими кредитами на придбання житла, що надає виконавець державної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла.

Як зазначив перший заступник голови правління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Сергій Комнатний, вказаний законопроект, який розробляло Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ за участю Фонду «Держмолодьжитло», позитивно сприйняла та підтримала громадськість.

– Багато громадських організацій виступили на підтримку Законопроекту «Про внесення змін до статті 4 Закону України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва». Гадаю, саме завдяки активній позиції громадськості Уряд звернув увагу на цей законопроект і спрямував його на розгляд Парламенту. Тож тепер є всі підстави сподіватись на те, що він буде невдовзі прийнятий та почне працювати на благо громадян України, – зазначив Сергій Комнатний.

Позначення:

Категорії:

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter